/
Napędzamy przyszłość

Napędzamy przyszłość

Nasza strategia

Postęp i nowe technologie z nim związane usprawniają procesy, zwiększają wydajność, a w konsekwencji umożliwiają konkurowanie z najlepszymi. Zmianom można się tylko przyglądać lub aktywnie w nich uczestniczyć. Najlepsi kreują rzeczywistość i nieustannie inwestują w rozwój zasobów oraz kompetencji. Wszystko po to, by mieć wpływ na przyszłość.

Dziś, po niemal dwudziestu latach działalności nie mamy wątpliwości: to otwartość na zmiany i poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań są źródłem sukcesu nas i naszych klientów.

Współpracujemy z uczelniami i szkołami technicznymi w ramach staży zawodowych dla uczniów i studentów. Stawiamy na ludzi i z szacunkiem podchodzimy do współpracy z klientami, dostawcami oraz pracownikami.

W każdym projekcie szczegółowo analizujemy potrzeby klientów i starannie planujemy zadania do wykonania. Wszystko po to, by skutecznie i terminowo realizować inwestycje nam powierzane. We współpracy chcemy być partnerem niezawodnym. Nigdy nie chowamy głowy w piasek. Dzięki temu firma rozwija się dynamicznie. Obawiamy się tylko czynników niezależnych od nas, dlatego staramy się „napędzać przyszłość”. I to jest nasze główne motto.

Nasza oferta

Dystrybucja i produkcja komponentów do budowy maszyn – dostarczamy produkty z kilku kategorii asortymentowych, w tym:

  • napędy maszyn i urządzeń wraz z elementami przeniesienia napędu,
  • kompleksowy system budowy przenośników,
  • elementy zawieszenia i napędy maszyn wibracyjnych,
  • komponenty techniki liniowej,
  • system profili aluminiowych do budowy urządzeń przemysłowych.

Współpracujemy z dostawcami z całego świata. Posiadamy dwa bardzo dobrze zaopatrzone magazyny w Toruniu oraz Dąbrowie Górniczej dzięki czemu zapewniamy szybkie terminy dostaw. Klienci oczekują łatwej komunikacji i szybkiej realizacji zamówień, dlatego skrupulatnie dopasowujemy strukturę organizacyjną oraz narzędzia wspomagające obsługę klienta. W każdej kategorii asortymentowej szkolimy konsultantów technicznych, którzy służą poradą w doborze optymalnych rozwiązań.Stworzyliśmy własne centra produkcyjne i montażowe, które wykonują detale zgodnie z dokumentacją powierzoną przez klienta lub opracowaną przez nasze biuro konstrukcyjne.

Archimedes w liczbach

70
doświadczonych specjalistów
5
centrów produkcyjnych
60
dostawców komponentów
2
zakłady produkcyjne


Nasza oferta

Produkcja systemów transportu wewnętrznego – od lat dysponujemy najbardziej kompleksowym zestawem komponentów do budowy przenośników oraz własnymi centrami produkcyjnymi. Wykorzystując te zasoby, stworzyliśmy dział konstrukcyjny i od kilku lat produkujemy przenośniki oraz systemy transportowe, głównie dla branży automotive, spożywczej, rozlewniczej, przemysłu opakowań.

Specjalizujemy się w projektowaniu złożonych systemów transportowych. Wykorzystujemy do tego celu przenośniki rolkowe, łańcuchowe, taśmowe, przenośniki z taśmą modułową, przenośniki płytkowe. Do wykonania projektów stosujemy niezawodne, sprawdzone podzespoły. Proponujemy rozwiązania nowoczesne zapewniające optymalizację procesów produkcyjnych oraz możliwie niskie koszty eksploatacyjne. Uczestniczymy w procesach instalacji i uruchomienia systemów u klienta. Każde urządzenie dostarczamy z kompletną i zgodną z dyrektywami unijnymi dokumentacją techniczną oraz wizualizacją 3D. Nad jakością naszych realizacji czuwa zespół doświadczonych inżynierów projektantów, technologów, mechaników, automatyków oraz serwisantów.

Automatyzacja procesów produkcyjnych – Projektujemy, produkujemy oraz instalujemy systemy automatyki przemysłowej oraz specjalistyczne stanowiska produkcyjne. Zapewniamy integrację linii produkcyjnych a głównym celem naszych projektów jest redukcja kosztów produkcji oraz zwiększenie efektywności i wydajności linii produkcyjnych.

Automatykę opieramy przede wszystkim na komponentach firmy Siemens. Wykorzystujemy również produkty firm: Eaton, Omron, Festo oraz Rittal. Dostarczamy pełną dokumentację wraz ze schematem elektrycznym, wizualizacją stanowiska w programie 3D. Zapewniamy szkolenia stanowiskowe dla operatorów oraz kadry menedżerskiej.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!