Wibroizolatory ROSTA zapewniają wysoki współczynnik izolacji drgań i wibracji a także kompensują nierówną powierzchnię podłoża. Ich zastosowanie chroni pracowników obsługujących maszyny, podzespoły maszyny, fundamenty budynku oraz pozostałe maszyny.

Wibroizolatory Rosta typ ESL
Przewidziane do absorbowania średnich i niskich częstotliwości wibracji. Wibroizolatory te zaprojektowane są tak, by znosić obciążenia ściskające, rozciągające i ścinające a także kombinacje tych sił. Mogą być instalowane w każdej pozycji, również na suficie lub ścianie. Elementy ESL są bezobsługowe oraz odporne na wodę i zanieczyszczenia.

Wibroizolatory Rosta typ V
Wielokierunkowy tłumik drgań typ V został zaprojektowany do znoszenia obciążeń ściskających, rozciągających i ścinających oraz ich kombinacji. Wibroizolator może być instalowany w każdej pozycji, również na suficie lub ścianie. Elementy V są bezobsługowe oraz odporne na wodę i zanieczyszczenia.

Wibroizolatory Rosta typ N
Stopy konstrukcyjne izolujące wibracje. Połączenie pokrywy i śruby poziomującej kompensuje nieznaczne nachylenie podłoża (do 5˚). Gumowa płyta izolująca jest odporna na oleje i chemikalia. W ofercie dostępna jest również płyta montażowa typu P, która może być stosowana w przypadku występowania nadmiernych ruchów bocznych.

Wibroizolatory Rosta typ NOX
Stopy konstrukcyjne izolujące wibracje wykonane ze stali nierdzewnej. Zaprojektowane zostały specjalnie do zastosowań w procesach przemysłu spożywczego i chemicznego.

Wibroizolatory Rosta typ ISOCOL i ISOCOL-U
Wysoce efektywne elementy tłumiące w formie płyty izolującej. Płyta jest samoprzylepna i odporna na oleje oraz chemikalia. Typ ISOCOL U ma dodatkową pokrywę płyty wykonaną z szarego żeliwa.

Wibroizolatory Rosta typ AWI

Przewidziane do absorbowania średnich i niskich częstotliwości wibracji. Wibroizolatory te zaprojektowane są tak, by znosić obciążenia ściskające. Zaprojektowane zostały specjalnie do zastosowań w procesach przemysłu spożywczego i chemicznego. Elementy AWI są bezobsługowe oraz odporne na wodę i zanieczyszczenia. Zawieszenie AWI jest wykonane ze stali nierdzewnej 1.4308.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!