Wibroizolatory ROSTA zapewniają wysoki współczynnik izolacji drgań i wibracji a także kompensują nierówną powierzchnię podłoża. Ich zastosowanie chroni pracowników obsługujących maszyny, podzespoły maszyny, fundamenty budynku oraz pozostałe maszyny.

Wibroizolatory Rosta typ ESL
Przewidziane do absorbowania średnich i niskich częstotliwości wibracji. Wibroizolatory te zaprojektowane są tak, by znosić obciążenia ściskające, rozciągające i ścinające a także kombinacje tych sił. Mogą być instalowane w każdej pozycji, również na suficie lub ścianie. Elementy ESL są bezobsługowe oraz odporne na wodę i zanieczyszczenia.

Wibroizolatory Rosta typ V
Wielokierunkowy tłumik drgań typ V został zaprojektowany do znoszenia obciążeń ściskających, rozciągających i ścinających oraz ich kombinacji. Wibroizolator może być instalowany w każdej pozycji, również na suficie lub ścianie. Elementy V są bezobsługowe oraz odporne na wodę i zanieczyszczenia.

Wibroizolatory Rosta typ N
Stopy konstrukcyjne izolujące wibracje. Połączenie pokrywy i śruby poziomującej kompensuje nieznaczne nachylenie podłoża (do 5˚). Gumowa płyta izolująca jest odporna na oleje i chemikalia. W ofercie dostępna jest również płyta montażowa typu P, która może być stosowana w przypadku występowania nadmiernych ruchów bocznych.

Wibroizolatory Rosta typ NOX
Stopy konstrukcyjne izolujące wibracje wykonane ze stali nierdzewnej. Zaprojektowane zostały specjalnie do zastosowań w procesach przemysłu spożywczego i chemicznego.

Wibroizolatory Rosta typ ISOCOL i ISOCOL-U
Wysoce efektywne elementy tłumiące w formie płyty izolującej. Płyta jest samoprzylepna i odporna na oleje oraz chemikalia. Typ ISOCOL U ma dodatkową pokrywę płyty wykonaną z szarego żeliwa.

Wibroizolatory Rosta typ AWI

Przewidziane do absorbowania średnich i niskich częstotliwości wibracji. Wibroizolatory te zaprojektowane są tak, by znosić obciążenia ściskające. Zaprojektowane zostały specjalnie do zastosowań w procesach przemysłu spożywczego i chemicznego. Elementy AWI są bezobsługowe oraz odporne na wodę i zanieczyszczenia. Zawieszenie AWI jest wykonane ze stali nierdzewnej 1.4308.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.