Budowa szaf sterowniczych
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Firma Archimedes wszystkie swoje realizacje mechaniczne i elektryczne realizuje we własnych centrach produkcyjnych.

- +

Firma Archimedes wszystkie swoje realizacje mechaniczne i elektryczne realizuje we własnych centrach produkcyjnych. Budujemy szafy elektryczne, szafy sterownicze. Budowa szaf sterowniczych może odbywać się na podstawie dokumentacji przedstawionej przez klienta albo na podstawie własnego projektu uzgodnionego z klientem.

Budowa szaf sterowniczych – precyzja i jakość!

Specjalizujemy się w budowaniu szaf sterowniczych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Są one niezbędne w energetyce czy automatyce oraz zakładach produkcyjnych. Dzięki nim skomplikowana i złożona aparatura jest doskonale uporządkowana, co gwarantuje efektywność i bezpieczeństwo w czasie pracy.

Oferowane urządzenia budujemy od podstaw we własnym centrum produkcyjnym. Bazujemy na własnych projektach lub tych zaproponowanych przez klienta. Jako realizator kompleksowej usługi oferujemy wsparcie i pomoc przy stworzeniu szafy sterowniczej, która najlepiej spełni Państwa potrzeby i oczekiwania – zapewni płynność pracy i uchroni przed uciążliwymi przestojami.

Oferujemy produkty o wysokiej klasie szczelności, a także dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Nasze szafy sterownicze cechują się sztywną i wytrzymałą konstrukcją, która chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, nadmiernymi obciążeniami i naprężeniami. Ponadto urządzenia od Archimedesa posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i spełniają konieczne normy, co gwarantuje ich 100%-we bezpieczeństwo i wysoką jakość.

Jako firma z prawie 20-letnim doświadczeniem, wiemy, co liczy się w dobrze prosperującym przedsiębiorstwie. To przede wszystkim jakość, na której nie warto oszczędzać, zwłaszcza w tak newralgicznej materii jak urządzenia mechaniczne, elektryczne czy elektroniczne. Stąd przy produkcji naszych szaf sterowniczych używamy najwyższej jakości materiałów o wysokich wskaźnikach wytrzymałości.

Firma Archimedes oferuje budowę układów sterowania w oparciu o:

  • szafy sterownicze metalowe
  • szafy sterownicze metalowe malowane proszkowo
  • szafy sterownicze ze stali nierdzewnej
  • szafy sterownicze z tworzywa sztucznego.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!