Budowa szaf sterowniczych
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Firma Archimedes wszystkie swoje realizacje mechaniczne i elektryczne realizuje we własnych centrach produkcyjnych.

- +

Firma Archimedes wszystkie swoje realizacje mechaniczne i elektryczne realizuje we własnych centrach produkcyjnych. Budujemy szafy elektryczne, szafy sterownicze. Budowa szaf sterowniczych może odbywać się na podstawie dokumentacji przedstawionej przez klienta albo na podstawie własnego projektu uzgodnionego z klientem.

Budowa szaf sterowniczych – precyzja i jakość!

Specjalizujemy się w budowaniu szaf sterowniczych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Są one niezbędne w energetyce czy automatyce oraz zakładach produkcyjnych. Dzięki nim skomplikowana i złożona aparatura jest doskonale uporządkowana, co gwarantuje efektywność i bezpieczeństwo w czasie pracy.

Oferowane urządzenia budujemy od podstaw we własnym centrum produkcyjnym. Bazujemy na własnych projektach lub tych zaproponowanych przez klienta. Jako realizator kompleksowej usługi oferujemy wsparcie i pomoc przy stworzeniu szafy sterowniczej, która najlepiej spełni Państwa potrzeby i oczekiwania – zapewni płynność pracy i uchroni przed uciążliwymi przestojami.

Oferujemy produkty o wysokiej klasie szczelności, a także dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Nasze szafy sterownicze cechują się sztywną i wytrzymałą konstrukcją, która chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, nadmiernymi obciążeniami i naprężeniami. Ponadto urządzenia od Archimedesa posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i spełniają konieczne normy, co gwarantuje ich 100%-we bezpieczeństwo i wysoką jakość.

Jako firma z prawie 20-letnim doświadczeniem, wiemy, co liczy się w dobrze prosperującym przedsiębiorstwie. To przede wszystkim jakość, na której nie warto oszczędzać, zwłaszcza w tak newralgicznej materii jak urządzenia mechaniczne, elektryczne czy elektroniczne. Stąd przy produkcji naszych szaf sterowniczych używamy najwyższej jakości materiałów o wysokich wskaźnikach wytrzymałości.

Firma Archimedes oferuje budowę układów sterowania w oparciu o:

  • szafy sterownicze metalowe
  • szafy sterownicze metalowe malowane proszkowo
  • szafy sterownicze ze stali nierdzewnej
  • szafy sterownicze z tworzywa sztucznego.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.