/
/
Szkolenia i rozwój 

Szkolenia i rozwój 

W firmie Archimedes wierzymy, że kluczem do sukcesu są dobrze przeszkoleni pracownicy! Dlatego szczególnie dbamy o rozwój i zapewniamy szkolenia, które nieustannie pozwalają doskonalić umiejętności i podnosić kompetencje zawodowe. Zależy nam na ludziach, z którymi tworzymy zespół. Chcemy, abyś pozostał z nami, jak najdłużej!

Onboarding:

Nowy pracownik, który dopiero wkracza do naszego świata, może liczyć na profesjonalne szkolenia wdrożeniowe, które w zależności od stanowiska trwają minimum miesiąc.

Są to szkolenia, na których lepiej poznasz firmę Archimedes, swoje obowiązki oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Poznasz między innymi zakres oferty produktowej firmy Archimedes. W zależności od stanowiska zapoznasz się również z innymi materiałami, które przygotują Cię do samodzielnej pracy. Nie martw się jeśli po szkoleniach nadal masz pytania. To zrozumiałe i z pewnością każdy z pracowników chętnie pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Co dalej?

Po okresie wdrożenia zostajesz w pełni przygotowanym pracownikiem firmy Archimedes!

Nadal jednak możesz liczyć na szereg szkoleń, które nieustannie będą podnosiły Twoje kompetencje zawodowe, ponieważ wierzymy, że Twój rozwój to rozwój firmy.

Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje! Znalazłeś szkolenie, które podniesie Twoje kompetencje zawodowe i chciałbyś w nim uczestniczyć? Poinformuj nas o tym!

Rekrutacja wewnętrzna – u nas to możliwe!

W Archimedes możliwa jest rekrutacja wewnętrzna. Jeśli pracownik czuje, że stanowisko, na które prowadzona jest rekrutacja, odpowiada jego kwalifikacjom bardziej już to, które obecnie zajmuje – może aplikować! Dzięki temu pracownicy mogą być pewni możliwości nieustannego rozwoju nie tylko w obrębie swojego stanowiska.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!