Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Zapewniamy wsparcie w doborze materiału oraz tworzeniu dokumentacji technicznej detali z tworzyw sztucznych.

- +

Zapewniamy wsparcie w doborze materiału oraz tworzeniu dokumentacji technicznej detali z tworzyw sztucznych. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dział konstrukcyjny z doświadczoną kadrą konstruktorów.

Nowe zastosowania są dla nas wyzwaniem i z pełnym zaangażowaniem podejmujemy się znalezienia najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Wspomagamy klientów w modernizacjach maszyn gdzie często konieczne jest odwzorowanie elementów już gotowych. Często proponujemy wykonanie detali z materiałów lepszej jakości niż te użyte do pierwotnego elementu. Dzięki temu maszyny lub urządzenia pracują szybciej, ciszej lub po prostu efektywniej.

Tworzywami zajmujemy się od 2010 roku i współpracujemy z największymi dostawcami tworzyw na świecie.

Dzięki tej współpracy zdobywamy doświadczenie w produkcji i doborze tworzyw. Chętnie sięgamy po materiały nowe, o własnościach dotąd nieosiągalnych. Dzięki bardzo dobrej organizacji produkcji jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom każdego klienta.

Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie do przygotowania rysunków/dokumentacji technicznej 3D oraz 2D w najbardziej popularnych formatach CAD dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań naszych klientów.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.