Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Zapewniamy wsparcie w doborze materiału oraz tworzeniu dokumentacji technicznej detali z tworzyw sztucznych.

- +

Zapewniamy wsparcie w doborze materiału oraz tworzeniu dokumentacji technicznej detali z tworzyw sztucznych. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dział konstrukcyjny z doświadczoną kadrą konstruktorów.

Nowe zastosowania są dla nas wyzwaniem i z pełnym zaangażowaniem podejmujemy się znalezienia najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Wspomagamy klientów w modernizacjach maszyn gdzie często konieczne jest odwzorowanie elementów już gotowych. Często proponujemy wykonanie detali z materiałów lepszej jakości niż te użyte do pierwotnego elementu. Dzięki temu maszyny lub urządzenia pracują szybciej, ciszej lub po prostu efektywniej.

Tworzywami zajmujemy się od 2010 roku i współpracujemy z największymi dostawcami tworzyw na świecie.

Dzięki tej współpracy zdobywamy doświadczenie w produkcji i doborze tworzyw. Chętnie sięgamy po materiały nowe, o własnościach dotąd nieosiągalnych. Dzięki bardzo dobrej organizacji produkcji jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom każdego klienta.

Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie do przygotowania rysunków/dokumentacji technicznej 3D oraz 2D w najbardziej popularnych formatach CAD dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań naszych klientów.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!