Wariatory Motovario
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Wariatory Motovario to przekładnie bezstopniowe, które do przeniesienia momentu obrotowego wykorzystują tarcze cierne. Jest to moduł, który umieszczony jest pomiędzy silnikiem elektrycznym a przekładnią.

- +

Wariatory Motovario to przekładnie bezstopniowe, które do przeniesienia momentu obrotowego wykorzystują tarcze cierne. Jest to moduł, który umieszczony jest pomiędzy silnikiem elektrycznym a przekładnią. Wariator służy do płynnej zmiany prędkości obrotowej układu napędowego, dlatego stanowią wygodną alternatywę dla falowników.

Przekładnie bezstopniowe oznaczone są symbolami TXF, S, VH, VHA. W zależności od modelu posiadają moc w zakresie od 0.12 kW do 9,2 kW. Przy współpracy z przykładowym silnikiem o stałych obrotach 1400 obr/min, za pomocą wariatora Motovario można regulować obroty wału wyjściowego w zakresie od 150 do 1000 obr/min.

Archimedes oferuje wariatory Motovario, których elementy przekładni zamknięte są w zwartej i wytrzymałej obudowie. Może być ona wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium, lub żeliwa. W zależności od modelu ostateczne wykończenie stanowi pasywacja powierzchni albo termoutwardzalna powłoka na bazie żywicy epoksydowej. Zabezpiecza ona obudowę wariatora przed wpływem warunków środowiskowych.

Pełna specyfikacja wariatorów Motovario dostępnych w Archimedes znajduje się w katalogu.

Motoreduktory bezstopniowe od producenta Motovario w atrakcyjnych cenach oferuje Archimedes.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.