Wariatory Motovario
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Wariatory Motovario to przekładnie bezstopniowe, które do przeniesienia momentu obrotowego wykorzystują tarcze cierne. Jest to moduł, który umieszczony jest pomiędzy silnikiem elektrycznym a przekładnią.

- +

Wariatory Motovario to przekładnie bezstopniowe, które do przeniesienia momentu obrotowego wykorzystują tarcze cierne. Jest to moduł, który umieszczony jest pomiędzy silnikiem elektrycznym a przekładnią. Wariator służy do płynnej zmiany prędkości obrotowej układu napędowego, dlatego stanowią wygodną alternatywę dla falowników.

Przekładnie bezstopniowe oznaczone są symbolami TXF, S, VH, VHA. W zależności od modelu posiadają moc w zakresie od 0.12 kW do 9,2 kW. Przy współpracy z przykładowym silnikiem o stałych obrotach 1400 obr/min, za pomocą wariatora Motovario można regulować obroty wału wyjściowego w zakresie od 150 do 1000 obr/min.

Archimedes oferuje wariatory Motovario, których elementy przekładni zamknięte są w zwartej i wytrzymałej obudowie. Może być ona wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium, lub żeliwa. W zależności od modelu ostateczne wykończenie stanowi pasywacja powierzchni albo termoutwardzalna powłoka na bazie żywicy epoksydowej. Zabezpiecza ona obudowę wariatora przed wpływem warunków środowiskowych.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!