Układy prowadzenia materiału
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Firma Erhardt Leimer to lider na rynku światowym w produkcji systemów prowadzenia wstęgi materiału. Ponad 90 – cio letnie doświadczenie firmy przyczyniło się do stworzenia unikatowych aplikacji . Systemy E+L maja zastosowanie głównie w czterech branżach: produkcja opon i wyrobów z gumy, przemysł tekstylny, produkcji papieru i folii oraz wyrobów higienicznych.

- +

Firma Erhardt Leimer to lider na rynku światowym w produkcji systemów prowadzenia wstęgi materiału. Ponad 90 – cio letnie doświadczenie firmy przyczyniło się do stworzenia unikatowych aplikacji . Systemy E+L maja zastosowanie głównie w czterech branżach: produkcja opon i wyrobów z gumy, przemysł tekstylny, produkcji papieru i folii oraz wyrobów higienicznych. Standardowy układ prowadzenia składa się z czujnika, układu wykonawczego oraz sterowania.

Dzięki zastosowaniu układów E+L uzyskujemy idealną dokładność łączonych dwóch materiałów np. w procesie laminowania czy nadruku. Prowadzenie odbywa się wzdłuż wybranego brzegu, znaku wodnego lub środkiem materiału. Jedną z głównych korzyści stosowania układów prowadzenia E+L jest redukcja odpadu produktu, co w konsekwencji obniża koszt procesu. W zależności od zastosowania oferujemy urządzenia typu ELGUIDER, ELTENS, ELSMART,CORDALINER,

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!