/
Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

wsparcie techniczne

Dobór odpowiednich komponentów do maszyn przemysłowych zarówno na etapie ich produkcji jak też ich użytkowania jest decydujący w kwestii niezawodności i kosztów eksploatacji urządzenia.

Na przykład wybór silnika odpowiedniej jakości decyduje o tym ile zapłacimy za energię w okresie jego użytkowania. Niewielka różnica w jakości łożysk silnika oraz strat w uzwojeniu powoduje, że koszt eksploatacji wielokrotnie przewyższa różnicę kosztu zakupu lepszego silnika. Jaki wpływ na eksploatację systemu transporterów ma użycie innowacyjnych, samosmarnych prowadnic pod taśmę modułową? O ile skróci się czas mycia przenośnika wznoszącego jeżeli zastosujemy litą taśmę PU Volta zamiast taśmy modułowej? Jaki układ przeniesienia napędu zastosować w trudno dostępnym miejscu na hali produkcyjnej?

Właśnie takie zagadnienia bierzemy pod uwagę doradzając w wyborze naszym klientom. Korzystamy z doświadczeń zebranych podczas projektowania i instalacji maszyn. Uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez naszych dostawców. Projektujemy i dobieramy komponenty oraz urządzenia w oparciu o normy, dyrektywy oraz wymogi bezpieczeństwa. Zdobytą wiedzę stosujemy w praktyce.

Każda kategoria asortymentowa, którą sprzedajemy i produkujemy pozostaje pod opieką wykwalifikowanego Inżyniera Produktu. Rozwijamy dział konstrukcyjny, dział automatyki i serwisu. Starannie szkolimy pracowników obsługi klienta by usługi i serwis, które oferujemy były poparte dobrym wsparciem technicznym. Do ofert dołączamy specyfikację techniczną, a w przypadku projektów dokumentację 2D i 3D.

Partnerzy

Zdobądź bilet DRINKTEC
Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!