/
Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

wsparcie techniczne

Dobór odpowiednich komponentów do maszyn przemysłowych zarówno na etapie ich produkcji jak też ich użytkowania jest decydujący w kwestii niezawodności i kosztów eksploatacji urządzenia.

Na przykład wybór silnika odpowiedniej jakości decyduje o tym ile zapłacimy za energię w okresie jego użytkowania. Niewielka różnica w jakości łożysk silnika oraz strat w uzwojeniu powoduje, że koszt eksploatacji wielokrotnie przewyższa różnicę kosztu zakupu lepszego silnika. Jaki wpływ na eksploatację systemu transporterów ma użycie innowacyjnych, samosmarnych prowadnic pod taśmę modułową? O ile skróci się czas mycia przenośnika wznoszącego jeżeli zastosujemy litą taśmę PU Volta zamiast taśmy modułowej? Jaki układ przeniesienia napędu zastosować w trudno dostępnym miejscu na hali produkcyjnej?

Właśnie takie zagadnienia bierzemy pod uwagę doradzając w wyborze naszym klientom. Korzystamy z doświadczeń zebranych podczas projektowania i instalacji maszyn. Uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez naszych dostawców. Projektujemy i dobieramy komponenty oraz urządzenia w oparciu o normy, dyrektywy oraz wymogi bezpieczeństwa. Zdobytą wiedzę stosujemy w praktyce.

Każda kategoria asortymentowa, którą sprzedajemy i produkujemy pozostaje pod opieką wykwalifikowanego Inżyniera Produktu. Rozwijamy dział konstrukcyjny, dział automatyki i serwisu. Starannie szkolimy pracowników obsługi klienta by usługi i serwis, które oferujemy były poparte dobrym wsparciem technicznym. Do ofert dołączamy specyfikację techniczną, a w przypadku projektów dokumentację 2D i 3D.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!