/
/
2. miejsce w konkursie z okazji 75-lecia ROSTA AG
2. miejsce w konkursie z okazji 75-lecia ROSTA AG

Rafał Filipiak zajął drugie miejsce w konkursie na najlepszą prezentację i przedstawioną historię sukcesu, organizowanym przez ROSTĘ w Szwajcarii z okazji jej 75-lecia

Rafał – Inżynier Produktu (specjalista z obszaru elementy maszyn wibracyjnych) w Szwajcarii podczas obchodów 75-lecia istnienia firmy ROSTA AG opowiedział “Historię Sukcesu” Archimedes na przykładzie sprzedaży podstaw silnikowych ROSTA. Zawsze klientowi oferujemy nie tylko produkt, ale szukamy najlepszego rozwiązania dla konkretnego przypadku i często są to na tyle skomplikowane przypadki, że rozmowy trwają tygodniami.

Rafał pokonał ponad 15 dystrybutorów z całego świata! Zaś na podium poza nami dystrybutor Rosta z Wielkiej Brytanii zajmując trzecie miejsce oraz francuska firma zajmując jakże zaszczytne, miejsce pierwsze. Rafał gratulujemy!

75-lat ROSTA

Wszystko zaczęło się w 1944 r., kiedy to pan ROhr we wsi STAufen otrzymał zlecenie opracowania prostego i ekonomicznego rozwiązania do obsługi osi przyczep ciężarowych. To wydarzenie uważa się za początek firmy, którą dzisiaj znamy pod nazwą ROSTA właśnie. Od tamtego momentu minęło dokładnie 75 lat! ¾ wieku!

Szmat czasu, prawda? No więc ROSTA też tak uważa i z tej okazji zaprosiła do Szwajcarii swoich partnerów. Jednym z tych partnerów jesteśmy my. Firma Archimedes jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski i z przyjemnością skorzystaliśmy z zaproszenia. 

Na fotografii Rafał Filipiak przyjmujący gratulacje szefa sprzedaży i marketingu ROSTY – Philippe’a Matter’a.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!