/
/
75-lecie firmy ROSTA AG!
75-lecie firmy ROSTA AG!

Gdy w 2005 podjęliśmy współpracę ze szwajcarską firmą ROSTA AG wprowadzając do oferty elementy maszyn wibracyjnych, wiedzieliśmy, że to będzie owocna współpraca! Historia Rosty zaczęła się w 1944 r. kiedy założyciel firmy Ernst Rohr (z miejscowości STAufen) zaprojektował przegub elastyczny, który miał posłużyć jako wsparcie zawieszenia przyczep samochodowych. Przyczyny ekonomiczne spowodowały, że szybko przekwalifikowano firmę na produkcję komponentów do maszyn z innych gałęzi przemysłu.

Obecnie ROSTA AG eksportuje ponad 90% swoich produktów współpracując z ponad 35 partnerami dystrybucyjnymi na całym świecie. Dzięki przejrzystej strategii rozwoju ROSTA rozwija się na wszystkich poziomach.

ROSTA to światowy lider w dziedzinie produkcji metalowo-gumowych elementów do budowy maszyn oraz instalacji przemysłowych:

Wszystkie gumowe zawieszenia ROSTA pełnią 4 podstawowe funkcje – funkcję sprężyny, łożyska, tłumika i napinacza. Nie wymagają one konserwacji, są całkowicie bezgłośne i mają długą żywotność. Ta technologia praktycznie nie ma ograniczeń w użytkowaniu i aplikacjach.

Od ponad 60 lat ROSTA dostarcza podzespoły do przesiewaczy i przenośników wibracyjnych. ROSTA oferuje systemy zawieszenia o najwyższym poziomie izolacji i wydajności dla wszystkich swobodnych oscylacyjnych układów wibracyjnych.

Koncepcja i produkcja elementów maszyn do bezobsługowego napinania pasów i napędów łańcuchowych zawsze była podstawową działalnością ROSTA. W przypadku stosowania systemów napinania ROSTA problemy takie jak kompensacja wydłużenia ze względu na wiek i poślizg pasa nie stanowią już problemu w konstrukcji maszyny – można po prostu zapomnieć o okresowej konserwacji naprężania!

Jesteśmy partnerem firmy ROSTA AG i wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem w Polsce! Życzymy kolejnych 75-ciu lat sukcesu naszemu partnerowi i dziękujemy za zaufanie!!!

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!