/
/
Aktywnie uczestniczyliśmy w konferencji poświęconej logistyce
Aktywnie uczestniczyliśmy w konferencji poświęconej logistyce

Na zaproszenie Koła Naukowego Logistyki LOGITOR, nasz kolega Dawid Motylewski jako prelegent przedstawił studentom studiów logistycznych z całej Polski współczesne problemy logistyczne, najnowsze rozwiązania oraz wyzwania jakie stoją przed naszą firmą w perspektywie najbliższych lat.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy stajemy przed coraz większymi wyzwaniami, także logistycznymi. W naszej ofercie posiadamy blisko 100 tys. produktów, liczba klientów krajowych sięga blisko 4000 (w tym ok. 40 spoza kraju). Ponadto współpracujemy z dostawcami krajowymi (ok. 200 firm) jak i z całego świata (ok. 50 w tym 40 z UE). W skali miesiąca wysyłamy ogromne ilości paczek co wymaga od nas perfekcyjnego planowania, realizacji oraz kontrolowania przepływu towarów, tak aby zaspokoić wymagania klienta.

Konferencja podczas Kopernikańskich Dni Logistyki była dla nas doskonałą okazją do podzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem, ale także poznaniu innych problemów i rozwiązań przedstawionych przez studentów.

Archimedes na stronie UMK LOGITOR

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!