/
/
Archimedes na Konferencji Kruszywa Mineralne
Archimedes na Konferencji Kruszywa Mineralne

Przedstawiciele naszej firmy wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa we Wrocławiu wspólnie z Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej tj. XVIII Konferencji Naukowo-Technicznej o Problematyce Górnictwa Kopalin Skalnych.

Podczas konferencji omawiano problematykę związaną z eksploatacją kopalin skalnych, procesów przeróbczych i produktów uwzględniających jakościowe i środowiskowe uwarunkowania krajowego rynku.

Na naszym stoisku uczestnicy mogli zapoznać się z prezentowanymi produktami Rosta, mogli liczyć na fachowe doradztwo, wsparcie przy planowaniu remontów czy modernizacji maszyn, Ponadto mieliśmy okazję wymienić doświadczenia z uczestnikami konferencji jak i z naszymi klientami.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku kruszyw, Rosta – producent elementów do budowy maszyn wibracyjnych – oferuje szeroką gamę produktów i rozwiązań tj. elementypodajników i przesiewaczy swobodnie drgającychsamonapinające podstawy silnikoweelementy podajników i przesiewaczy mimośrodowychnapinacze, zgarniacze, przeguby elastyczne i wibroizolatory.

Archimedes Sp. z o.o. od wielu lat pozostaje wyłącznym dystrybutorem produktów Rosta w Polsce.

Partnerzy

Zdobądź bilet DRINKTEC
Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!