/
/
Archimedes – Tour de Europe
Archimedes – Tour de Europe

Wrzesień, październik i listopad 2021r. w firmie Archimedes to czas startu realizacji długo planowanej kampanii wprowadzania naszych systemów transportu wewnętrznego na rynki europejskie. Przyjęte kierunki internacjonalizacji w I etapie to Niemcy, Czechy i Ukraina. Przy wsparciu środkami pozyskanymi z Unii Europejskiej mogliśmy przygotować szeroko zakrojoną kampanię budującą świadomość marki na wybranych rynkach oraz kampanie promowania produktu.

W ramach rozeznania rynku i podjęcia pierwszych kontaktów eksportowych ruszyliśmy na targi. We wrześniu drużyna Archimedesa uczestniczyła w Fachpack– europejskich targach opakowań, technologii i procesów. 788 wystawców z 33 krajów, inspirująca wymiana doświadczeń, tematów i pomysłów.

Europejskie Targi Fachpack 28-30.09.2021

Kolejna drużyna w październiku reprezentowała firmę Archimedes w Miningworld Ukraine 2021, czyli specjalistycznej wystawie wydobywczej. Wybór miasta do organizacji targów nie był przypadkowy – wokół trójkąta utworzonego przez Zaporoże, Dniepr i Krzywy Róg znajdują się największe aglomeracje przemysłowe na Ukrainie, takie jak Krywbas i Donbas. Prydneprovsk Region Gospodarczy to centrum przemysłu wydobywczego, hutniczego, energetycznego i inżynieryjnego, a także główna lokalizacja gigantów przemysłowych.

W tym samym czasie w Stuttgarcie odbywają się targi Międzynarodowe Targi Automatyki Produkcji i Montażu Motek – wiodące wydarzenie w obszarach automatyzacji produkcji i montażu, technologii podawania i przepływu materiałów, racjonalizacji poprzez technologię przeładunku (w tym przemysłowego). I tu nie mogło nas zabraknąć!

Reprezentacja Działu Handlowego, Biura Projektowego oraz Działu Badań i Rozwoju firmy Archimedes na targach Motek w Stuttgarcie.

Połowa europejskich wojaży za nami!

Czekają nas jeszcze 4 wydarzenia, w których będziemy uczestniczyli w najbliższym czasie:

  1. International Engineering Fair, Brno, Czechy
  2. IZB Automotive, Wolfsburg, Niemcy
  3. Fruit Logistica, Berlin, Niemcy
  4. Drinktec – Monachium, Niemcy

Wydarzeniom wyjazdowym towarzyszą działania na płaszczyźnie wsparcia nowego produktu działaniami promocyjnymi w Internecie, działaniami w zakresie video contentu i tradycyjnego wsparcia działu handlowego materiałami marketingowymi.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!