/
/
MK Technology na Międzynarodowych Targach Inteligentnej Automatyki i Robotyki
MK Technology na Międzynarodowych Targach Inteligentnej Automatyki i Robotyki

Firma MK Technology, będąca wieloletnim dostawcą firmy Archimedes, wzięła udział w Automatica 2018 – Międzynarodowych Targach Inteligentnej Automatyki i Robotyki w Monachium.

MK zaprezentowała na swoim stoisku autorskie moduły technologii przenośników oraz systemy przenośne detali. Oprócz standardowych komponentów, MK ma przedstawiła po raz pierwszy system przenośników E-M-M-A GmbH (spółka zależna MK Technology), przenośników z łańcuchem płytkowym stosowane w wielu gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle elektronicznym, automotive, chemicznym, farmaceutycznym, cukierniczym i kosmetycznym. Tym samym została wypełniona luka w ofercie MK Technology w grupie przenośników z łańcuchem płytkowo-modułowym z tworzywa.

Na targach Automatica, firma MK zaprezentowała także modułowy system przenoszenia Versamove – solidny i niezawodny, wysokiej jakości system do transportu uchwytów przedmiotów obrabianych. Modułowa konstrukcja Versamove umożliwia szybkie i przejrzyste planowanie projektu. Nośniki przedmiotów obrabianych innych producentów mogą być stosowane w standardzie Versamove niezależnie od tego, czy chodzi o pojedyncze moduły, czy kompletne rozwiązania.

Archimedes Sp. z o.o. dysponuje najbardziej kompleksowym zestawem komponentów do budowy przenośników oraz własne centra produkcyjne. Proponujemy rozwiązania nowoczesne zapewniające optymalizację procesów produkcyjnych oraz możliwie niskie koszty eksploatacyjne. Uczestniczymy w procesie instalacji i uruchomienia systemu u klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transporterów na bazie profili MK.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.