/
/
MK Technology na Międzynarodowych Targach Inteligentnej Automatyki i Robotyki
MK Technology na Międzynarodowych Targach Inteligentnej Automatyki i Robotyki

Firma MK Technology, będąca wieloletnim dostawcą firmy Archimedes, wzięła udział w Automatica 2018 – Międzynarodowych Targach Inteligentnej Automatyki i Robotyki w Monachium.

MK zaprezentowała na swoim stoisku autorskie moduły technologii przenośników oraz systemy przenośne detali. Oprócz standardowych komponentów, MK ma przedstawiła po raz pierwszy system przenośników E-M-M-A GmbH (spółka zależna MK Technology), przenośników z łańcuchem płytkowym stosowane w wielu gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle elektronicznym, automotive, chemicznym, farmaceutycznym, cukierniczym i kosmetycznym. Tym samym została wypełniona luka w ofercie MK Technology w grupie przenośników z łańcuchem płytkowo-modułowym z tworzywa.

Na targach Automatica, firma MK zaprezentowała także modułowy system przenoszenia Versamove – solidny i niezawodny, wysokiej jakości system do transportu uchwytów przedmiotów obrabianych. Modułowa konstrukcja Versamove umożliwia szybkie i przejrzyste planowanie projektu. Nośniki przedmiotów obrabianych innych producentów mogą być stosowane w standardzie Versamove niezależnie od tego, czy chodzi o pojedyncze moduły, czy kompletne rozwiązania.

Archimedes Sp. z o.o. dysponuje najbardziej kompleksowym zestawem komponentów do budowy przenośników oraz własne centra produkcyjne. Proponujemy rozwiązania nowoczesne zapewniające optymalizację procesów produkcyjnych oraz możliwie niskie koszty eksploatacyjne. Uczestniczymy w procesie instalacji i uruchomienia systemu u klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transporterów na bazie profili MK.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!