/
/
Największe sprzęgło od R+W
Największe sprzęgło od R+W

Inżynierowie R+W zaprojektowali sprzęgło przeciążeniowe STF 20000, które ma 4 metry średnicy i posłuży jako zabezpieczenie dla dwóch silników o mocy 6MW, których zadaniem jest testowanie turbin wiatrowych. Budynek, w którym miało być zainstalowane sprzęgło nie był w stanie pomieścić tak dużego dodatkowego komponentu, w związku z tym musiał on zostać przeprojektowany na potrzeby nowego sprzęgła. Proces uruchomienia rozpoczął się w czerwcu 2017. Rozwiązanie to ma szansę trafić do Księgi Rekordów Guinnessa jako największe sprzęgło przeciążeniowe na świecie.

W naszej ofercie mamy następujące rodzaje sprzęgieł R+W: sprzęgła mieszkowesprzęgła elastomerowe,wały transmisyjne,sprzęgła przeciążeniowesprzęgła przemysłowe o wysokim momencie obrotowym a także łączniki dyskowe. Produkty tworzone są z dokładnością do jednego mikrometra. 40% sprzedaży R+W to sprzęgła robione na indywidualne zamówienia klientów, których nie znajdziecie w katalogu.

Firma R+W Antriebselemente GmbH jest naszym partnerem od wielu lat. Tak jak Archimedes Sp. z o.o. stawia na innowacje i patrzy w przyszłość. R+W to niemiecka precyzja a w połączeniu z innowacyjnością daje gwarancję najwyższej jakości wykonania sprzęgieł i wałów liniowych.

Dowiedz się więcej nt. sprzęgieł przeciążeniowych dostępnych w naszej ofercie klikając tutaj!

Zobacz także niesamowity film prezentujący złożenie sprzęgła i przygotowanie do transportu klikając tu.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.