/
/
Największe sprzęgło od R+W
Największe sprzęgło od R+W

Inżynierowie R+W zaprojektowali sprzęgło przeciążeniowe STF 20000, które ma 4 metry średnicy i posłuży jako zabezpieczenie dla dwóch silników o mocy 6MW, których zadaniem jest testowanie turbin wiatrowych. Budynek, w którym miało być zainstalowane sprzęgło nie był w stanie pomieścić tak dużego dodatkowego komponentu, w związku z tym musiał on zostać przeprojektowany na potrzeby nowego sprzęgła. Proces uruchomienia rozpoczął się w czerwcu 2017. Rozwiązanie to ma szansę trafić do Księgi Rekordów Guinnessa jako największe sprzęgło przeciążeniowe na świecie.

W naszej ofercie mamy następujące rodzaje sprzęgieł R+W: sprzęgła mieszkowesprzęgła elastomerowe,wały transmisyjne,sprzęgła przeciążeniowesprzęgła przemysłowe o wysokim momencie obrotowym a także łączniki dyskowe. Produkty tworzone są z dokładnością do jednego mikrometra. 40% sprzedaży R+W to sprzęgła robione na indywidualne zamówienia klientów, których nie znajdziecie w katalogu.

Firma R+W Antriebselemente GmbH jest naszym partnerem od wielu lat. Tak jak Archimedes Sp. z o.o. stawia na innowacje i patrzy w przyszłość. R+W to niemiecka precyzja a w połączeniu z innowacyjnością daje gwarancję najwyższej jakości wykonania sprzęgieł i wałów liniowych.

Dowiedz się więcej nt. sprzęgieł przeciążeniowych dostępnych w naszej ofercie klikając tutaj!

Zobacz także niesamowity film prezentujący złożenie sprzęgła i przygotowanie do transportu klikając tu.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!