/
/
Odpowiedzialni społecznie – relacja z charytatywnego turnieju
Odpowiedzialni społecznie – relacja z charytatywnego turnieju

Odpowiedzialni społecznie – to od lat jedna z naszych dewiz.

Odpowiedzialny sposób funkcjonowania firmy Archimedes w przestrzeni społecznej to między innymi pomoc na rzecz dzieci, często nieuleczalnie chorych, niepełnosprawnych, którym szanse na godne i szczęśliwe życie daje Hospicjum Nadzieja w Toruniu, od lat wspierane przez właścicieli firmy Archimedes. Uważamy, że sukces zobowiązuje do takich działań i chcemy coraz częściej o tym mówić i angażować w działania społeczne jak najwięcej osób. Dlatego właśnie do turnieju bez wahania firma wystawiła dwie drużyny.

Podczas imprezy udało się zebrać 8 tys. złotych:

Dziewiąty turniej charytatywny Świąteczna Bitwa Gwiazd organizowany przez Toruński Klub Curlingowy przyniósł 8 tys. zł. Zebrane fundusze trafią do Hospicjum Nadzieja.

Drużyny złożone z toruńskich przedsiębiorców, sportowców oraz mieszkańców, spotkały się w niedzielę na lodowisku Mentor Sport, by pomagać potrzebującym dzieciom. – Już od sześciu lat gramy dla podopiecznych Hospicjum Nadzieja w Toruniu. W tym roku nie była to już regionalna Świąteczna Bitwa Gwiazd, ale urasta ona do miana międzyregionalnej, bo bawiły się z nami drużyny z Warszawy oraz z Poznania. – mówi Mateusz Kulik – główny organizator imprezy.

– W tej edycji udało się nam zebrać równe 8 tysięcy złotych Po raz kolejny pobiliśmy rekord zgromadzonych funduszy – podsumowuje Bitwę Łukasz Szatkowski – skarbnik Toruńskiego Klubu Curlingowego. […]

źródło: serwis http://torun.wyborcza.pl

Warto pomagać – tym bardziej w tak wspaniałej atmosferze wśród dobrych ludzi. Zachęcamy wszystkich do wspierania (w jakiejkolwiek formie) Hospicjum Nadzieja – zachęcamy do odwiedzenia strony – każdy z nas może pomóc, nie tylko finansowo.

Na zdjęciu poniżej 2 drużyny Archimedes.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.