/
/
Odpowiedzialni społecznie – relacja z charytatywnego turnieju
Odpowiedzialni społecznie – relacja z charytatywnego turnieju

Odpowiedzialni społecznie – to od lat jedna z naszych dewiz.

Odpowiedzialny sposób funkcjonowania firmy Archimedes w przestrzeni społecznej to między innymi pomoc na rzecz dzieci, często nieuleczalnie chorych, niepełnosprawnych, którym szanse na godne i szczęśliwe życie daje Hospicjum Nadzieja w Toruniu, od lat wspierane przez właścicieli firmy Archimedes. Uważamy, że sukces zobowiązuje do takich działań i chcemy coraz częściej o tym mówić i angażować w działania społeczne jak najwięcej osób. Dlatego właśnie do turnieju bez wahania firma wystawiła dwie drużyny.

Podczas imprezy udało się zebrać 8 tys. złotych:

Dziewiąty turniej charytatywny Świąteczna Bitwa Gwiazd organizowany przez Toruński Klub Curlingowy przyniósł 8 tys. zł. Zebrane fundusze trafią do Hospicjum Nadzieja.

Drużyny złożone z toruńskich przedsiębiorców, sportowców oraz mieszkańców, spotkały się w niedzielę na lodowisku Mentor Sport, by pomagać potrzebującym dzieciom. – Już od sześciu lat gramy dla podopiecznych Hospicjum Nadzieja w Toruniu. W tym roku nie była to już regionalna Świąteczna Bitwa Gwiazd, ale urasta ona do miana międzyregionalnej, bo bawiły się z nami drużyny z Warszawy oraz z Poznania. – mówi Mateusz Kulik – główny organizator imprezy.

– W tej edycji udało się nam zebrać równe 8 tysięcy złotych Po raz kolejny pobiliśmy rekord zgromadzonych funduszy – podsumowuje Bitwę Łukasz Szatkowski – skarbnik Toruńskiego Klubu Curlingowego. […]

źródło: serwis http://torun.wyborcza.pl

Warto pomagać – tym bardziej w tak wspaniałej atmosferze wśród dobrych ludzi. Zachęcamy wszystkich do wspierania (w jakiejkolwiek formie) Hospicjum Nadzieja – zachęcamy do odwiedzenia strony – każdy z nas może pomóc, nie tylko finansowo.

Na zdjęciu poniżej 2 drużyny Archimedes.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!