Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Firma MiniMotor specjalizuje się w produkcji przekładni i silników miniaturowych o małych gabarytach i niewielkich mocach. Zwarta i kompaktowa konstrukcja napędów Minimotor znajduje zastosowanie w urządzeniach wymagających ograniczonych gabarytów.

- +

Firma MiniMotor specjalizuje się w produkcji przekładni i silników miniaturowych o małych gabarytach i niewielkich mocach. Zwarta i kompaktowa konstrukcja napędów MiniMotor znajduje zastosowanie w urządzeniach wymagających ograniczonych gabarytów.

W ofercie:

  • silniki asynchroniczne seria A (silniki mogą być wyposażone w enkoder lub hamulec)
  • motoreduktory walcowe seria AR, AC, ACC, PAM, PA
  • walcowo-planetarne seria ACE, ACCE, PAE, PAC
  • motoreduktory ślimakowe seria MC, MCC, BC2000, PC, PC
  • ślimakowo-planetarne seria PACE, BCE2000, MCE, MCCE, PC
  • motoreduktory serwo (bezszczotkowe)
  • silniki serwo
  • regulatory prędkości do silników seria RM220E, MININVERT 370E-740E

Seria miniprzekładni oznaczona jako CLEAN ze stali nierdzewnej idealne nadaje się do stosowania w agresywnych środowiskach lub wymagających bardzo wysokich norm higienicznych – odporne na mycie wodą pod wysokich ciśnieniem i w wysokich temperaturach (możliwe długotrwałe zanurzenie w cieczach).

Silniki MiniMotor przystosowane są do zasilania prądem zmiennym trójfazowym AC 230/400V, prądem zmiennym jednofazowym 230V, prądem stałym DC 12V, 24V. Oferta kierowana jest głównie do producentów maszyn oraz urządzeń dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, medycznego i chemicznego. Większość producentów przekładni oferuje swoim klientom reduktory i motoreduktory w szerokim zakresie wielkości mechanicznych natomiast oferta Mini Motor kierowana jest głównie do producentów niewielkich maszyn, gdzie zapotrzebowanie na moc napędu nie przekracza 300W i istnieją ograniczenia co do gabarytów tego napędu (urządzenia laboratoryjne, małe manipulatory), niewielkie podajniki, urządzenia transportujące i dozujące.

Często stosowane są jako napędy dla reklam obrotowych, małych przenośników, urządzeń transportujących (np. kasy w marketach), manipulatory, urządzenia laboratoryjne i urządzenia dozujące. Napędy MiniMotor znajdują również zastosowanie jako napędy pomocnicze w różnych specjalistycznych maszynach i urządzeniach.

Niepowtarzalny design, prostota wykonania wraz z najnowszymi osiągnięciami techniki napędów oraz miły dla oka wygląd – to cechy, które na pewno doceni wielu projektantów, konstruktorów oraz użytkowników.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!