Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Przenośniki z łańcuchem płytkowym stosowane są zwykle do transportu butelek, puszek, pudełek kartonowych oraz innych foremnych i wąskich przedmiotów.

- +

Przenośniki z łańcuchem płytkowym stosowane są zwykle do transportu butelek, puszek, pudełek kartonowych oraz innych foremnych i wąskich przedmiotów.

Z uwagi na podatność łańcuchów, przenośniki tego typu mogą realizować skomplikowane tory; możliwe są łuki 90° i 180° w prowadnicach ślizgowych i tocznych (a zamówienie również inne wartości kąta). Przełamania pionowe 15° 30° i 45°. Rama wykonana jest z profili aluminiowych z rowkami teowymi co pozwala na łatwą rozbudowę i modyfikację przenośnika. Dostępna jest również wersja ze stali nierdzewnej.

Łańcuchy w wykonaniu tworzywowym i stalowym w opcji z zabierakami. Bandy boczne umożliwiają transport produktów szerszych niż łańcuch. W przypadku długich ciągów transportowych przekazywanie produktu z przenośnika na przenośnik może odbywać się doczołowo z wykorzystaniem przejściowych modułów rolkowych lub bocznie przy przekierowaniu produktu bandami.

Przenośnik SBF-P 2254

  • szerokość: 100 mm i 130 mm
  • długość: dobierana indywidualnie
  • szerokość łańcucha: 85 mm i 115 mm
  • maksymalne obciążenie: dobierane indywidualni
  • prędkość: do 60 m/min.
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą!

  +48 601 407 734 – Paweł Rafalski

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.