Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Przenośniki z łańcuchem płytkowym stosowane są zwykle do transportu butelek, puszek, pudełek kartonowych oraz innych foremnych i wąskich przedmiotów.

- +

Przenośniki z łańcuchem płytkowym stosowane są zwykle do transportu butelek, puszek, pudełek kartonowych oraz innych foremnych i wąskich przedmiotów.

Z uwagi na podatność łańcuchów, przenośniki tego typu mogą realizować skomplikowane tory; możliwe są łuki 90° i 180° w prowadnicach ślizgowych i tocznych (a zamówienie również inne wartości kąta). Przełamania pionowe 15° 30° i 45°. Rama wykonana jest z profili aluminiowych z rowkami teowymi co pozwala na łatwą rozbudowę i modyfikację przenośnika. Dostępna jest również wersja ze stali nierdzewnej.

Łańcuchy w wykonaniu tworzywowym i stalowym w opcji z zabierakami. Bandy boczne umożliwiają transport produktów szerszych niż łańcuch. W przypadku długich ciągów transportowych przekazywanie produktu z przenośnika na przenośnik może odbywać się doczołowo z wykorzystaniem przejściowych modułów rolkowych lub bocznie przy przekierowaniu produktu bandami.

Przenośnik SBF-P 2254

  • szerokość: 100 mm i 130 mm
  • długość: dobierana indywidualnie
  • szerokość łańcucha: 85 mm i 115 mm
  • maksymalne obciążenie: dobierane indywidualni
  • prędkość: do 60 m/min.
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą!

 +48 605 423 296 – Mateusz Kwaśnik

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!