Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Współczesny rynek pracy wymaga od absolwentów szkół i studiów technicznych wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań i umiejętności jej praktycznego wykorzystania.

- +

Współczesny rynek pracy wymaga od absolwentów szkół i studiów technicznych wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań i umiejętności jej praktycznego wykorzystania.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Archimedes Sp. z o.o. od wielu lat oferuje stanowiska dydaktyczne zawierające zestawy do ćwiczeń z zakresu automatyki, elektrotechniki, pneumatyki, mechatroniki, sensoryki i innych pokrewnych dziedzin.

Stanowiska wykonane są w formie stołów z profili aluminiowych najwyższej jakości. Na stołach zamontowane są nowoczesne elementy i urządzenia, z którymi uczniowie i studenci spotkają się w przyszłej pracy jako projektanci maszyn lub urządzeń transportu ciągłego, automatycy, programiści sterowników PLC, inżynierowie utrzymania ruchu, monterzy instalacji elektrycznej i pneumatycznej.

Stanowiska zaprojektowane są zgodnie z obowiązującymi dyrektywami unijnymi i zasadami bezpieczeństwa. Zastosowanie profili zapewnia całości nie tylko profesjonalny i estetyczny wygląd, ale także umożliwia łatwą rekonfigurację, rozbudowę lub serwis. Nasi konstruktorzy gotowi są wykonać projekt stanowisk dostosowanych do indywidualnych potrzeb szkoły, pracowni, laboratorium czy innej jednostki edukacyjnej lub naukowej. Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne a do stołów dołączamy dokumentację ułatwiającą zaplanowanie ćwiczeń.

Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu, budowie i serwisowaniu przemysłowych linii produkcyjnych i integracji systemów dla różnych branż przemysłu, nasze stanowiska dydaktyczne zawsze odpowiadają aktualnemu stanowi techniki, przy kosztach dostosowanych do możliwości klienta.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!