/
/
/
/
Sortery TOMRA do sortowania suchej karmy, suchej mączki kostnej, mrożonego mięsa mielonego
Sortery TOMRA do sortowania suchej karmy, suchej mączki kostnej, mrożonego mięsa mielonego
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Rozwiązania firmy TOMRA do sortowania karmy w linii produkcyjnej podnoszą jakość produktu.

- +
Kategoria:

 

Rozwiązania firmy TOMRA do sortowania karmy w linii produkcyjnej podnoszą jakość produktu. Pozwalają znacznie zmniejszyć liczbę skarg i przypadków wycofywania produktów, co ma ogromne znaczenie w obliczu dużej konkurencyjności branży.

Zastosowanie najnowocześniejszej technologii optycznej BSI+  jest w stanie wykrywać nawet zanieczyszczenia krzyżowe. Sorter Tomra zapewnia wykrywanie i usuwanie wszelkiego rodzaju materiałów obcych, takich jak :

  • tworzywa sztuczne (twarde i miękkie),
  • guma,
  • metal,
  • drewno,
  • kamienie,
  • a nawet szkło.

Sortownik NIMBUS BSI pracujący w linii produkcyjnej zapewnia dużą wydajność, wymaga niewielkich nakładów konserwacyjnych i jest w stanie pracować w zapylonym środowisku. Działanie opracowanej przez firmę unikalnej technologii BSI+ (Biometric Signature Identification) polega na wykrywaniu cech biometrycznych skanowanych obiektów, które następnie są porównywane z cechami przechowywanymi w bazie danych — tak, aby określić, czy dane obiekty powinny zostać dopuszczone, czy odrzucone. Ta technologia jest w stanie wykrywać nawet zanieczyszczenia krzyżowe o takim samym kształcie, rozmiarze lub kolorze co właściwy produkt na podstawie różnic w składzie.

Jak działa Sortownik NIMBUS BSI+

Sortownik optyczny Nimbus firmy TOMRA działa na zasadzie swobodnego spadania. Dzięki temu sortownik jest niewielki i pozwala na obustronną kontrolę produktu podczas jego spadania. Urządzenie pracujące jako część linii produkcyjnej, jest w stanie sprostać wymogom dużej wydajności oraz wymaga niewielkich nakładów konserwacyjnych. Nimbus to bardzo wytrzym

Dowiedz się jaki sorter jest odpowiedni dla Twojej firmy i zapytaj o możliwość testowania maszyny!

+48 601 357 661 – Paweł Janiga
+48 601 457 944 – Maciej Lubański

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.