/
/
Potato Poland 2022
Potato Poland 2022

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Potato Poland 2022 odbyły się na terenie wsi Zamarte położonej w województwie kujawsko-pomorskim, w gminie Kamień Krajeński. Targi trwały od 19 do 21 sierpnia, a Archimedes był na nich wystawcą.

Czym jest Potato Poland?

Potato Poland to Międzynarodowe Targi o charakterze wystawowo-konferencyjnym. Celem targów jest integracja polskiej branży ziemniaczanej, otwieranie rynku na świat, a także przedstawienie nowoczesnych rozwiązań i technologi. 

Co ma Archimedes do ziemniaka?

Jako firma Archimedes na Targach Potato Poland zaprezentowaliśmy gotowe rozwiązania, które wspierają, a nawet wyręczają w pracy przy ziemniaku. Przedstawiliśmy sortery TOMRA, które w zależności od potrzeb klienta przygotowują produkt do sortowania, równo rozkładają i odbierają drobne elementy lub przemieszczają produkt, nie uszkadzając jego struktury. 

Nasi Inżynierowie – Paweł Janiga i Maciej Lubański byli gotowi odpowiedzieć na każde pytanie zainteresowanych, a także dobrać sorter tak, aby odpowiadał oczekiwaniom klienta. W końcu Napędzamy Przyszłość Polskiego Ziemniaka! 

Na naszym stoisku można było porozmawiać z inżynierami lub sięgnąć po ulotki z gotowymi rozwiązaniami od firmy TOMRA.

Masz pytanie odnośnie rozwiązań dla branży ziemniaczanej? Chcesz poznać więcej informacji lub spersonalizować produkt pod swoje potrzeby?

Możesz skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania:

📞 Maciej Lubański +48 601 457 944

📞 Paweł Janiga +48 601 357 661

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!