/
/
Poznaj sorter optyczny do sortowania ziemniaków Tomra FPS
Poznaj sorter optyczny do sortowania ziemniaków Tomra FPS

Tournee sortera optycznego Tomra FPS po Polsce

TOMRA Sorting NV to belgijski producent sorterów do żywności wykorzystujących najbardziej zaawansowane technologie umożliwiające precyzyjne sortowanie produktów. Nie każdy wie, że Archimedes sp. o.o. jest wyłącznym dystrybutorem maszyn sortujących do żywności TOMRA w Polsce a sortery optyczne są doskonałym uzupełnieniem naszej oferty, bowiem jesteśmy w stanie zaproponować klientowi kompleksowe rozwiązania niezbędne do budowy całych linii transportowych do sortowania produktów. To nie są zwykłe sortery czy popularne sortowniki ziemniaków – to jedne z najbardziej wydajnych urządzeń dostępnych na rynku na całym świecie. Sortery kontrolują miliony pojedynczych sztuk produktów na godzinę, odzyskując aż 5-10% plonów – zobacz film!

Co prawda spożycie ziemniaków w naszym kraju na przestrzeni ostatniej dekady spadło, ale pozostałe kraje poznały się już na jakości naszych ziemniaków więc eksport cały czas wzrasta i nadal jesteśmy w czołówce Europy. Stosowanie optycznych sorterów TOMRA to oszczędności i konkurencyjność!

Sorter optyczny FPS na testach w Polsce

W najbliższym czasie będzie okazja do przekonania się na własne oczy o skuteczności sorterów Tomra. Będziemy prezentować sorter Tomra FPS na kilku eventach w tym na pokazach u klientów.

Zbliżające się eventy:

  • już w najbliższy piątek 5 lipca w miejscowości Żelazna na otwartym spotkaniu podczas XVII edycji Dnia Ziemniaka w Żelaznej (organizator w SGGW RZD Żelazna), a podczas spotkania omawiane będę takie zagdnienia jak: prawidłowy dobór rozpylaczy i technika zabiegów w ochronie ziemniaka, sezon ochrony ziemniaka, omówienie prezentowanych technologii uprawy i ochrony ziemniaka na polu pokazowym, rolnictwo precyzyjne w uprawie ziemniaka
  • kolejna okazja na spotkanie z sorterem i przede wszystkim z naszymi specjalistami, w Nidzicy na Krajowych Dniach Ziemniaka, 23 – 25 sierpnia, gdzie jako sponsor będziemy mieli swoje stoisko na hali targowej prezentując uruchomiony sorter FPS. To spotkanie wszystkich osób związanych z branżą ziemniaka, na którym warto być.

Więcej szczegółów wkrótce!

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Krajowych Dniach Ziemniaka napisz do nas na info@archimedes.pl, a wyślemy Ci imienne zaproszenia.

Zapraszamy!

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!