/
/
Profile aluminiowe okrągłe – system rurkowy D28
Profile aluminiowe okrągłe – system rurkowy D28

EKONOMICZNY DESIGN I PROSTY MONTAŻ – SYSTEM RURKOWY D28

System rurkowy D28 producenta mk Technology składa się z dwóch podstawowych okrągłych profili oraz szeregu złączek. Rurki i złączki wykonane są ze stopu aluminium. Podstawowe złącza wymagają użycia jedynie klucza imbusowego, dzięki czemu montaż jest łatwy i szybki. Profile z łatwością da się ciąć nawet ręczną piłą do metalu, co umożliwia szybką zmianę aranżacji konstrukcji nawet w miejscu jej użytkowania.

UNIWERSALNOŚĆ SYSTEMY PROFILI OKRĄGŁYCH D28

System profili rurowych D28 jest kompatybilny z profilami serii 40 mk Technology dzięki czemu mamy możliwość łączenia kwadratowych i okrągłych przekrojów. System można również łączyć z elementami podobnych systemów rurkowych oferowanych przez innych producentów, dzięki czemu można łatwo rozszerzyć istniejące projekty. System profili rurkowych zapewnia dużą stabilność i wszechstronność, a także oszczędność masy i kosztów.

ZASTOSOWANIE

System D28 znajduje zastosowanie w liniach produkcyjnych (przede wszystkim tam gdzie mamy do czynienia z montażem ręcznym) a także w przemyśle lekkim (w produkcji elektroniki, drobnego AGD lub części samochodowych). Doskonale sprawdzi się w liniach montażowych bazujących na koncepcji Lean Manufacturing.

ZALETY SYSTEMU RURKOWEGO D28:

  • prosty, szybki i ekonomiczny projekt
  • szybka modyfikacja istniejących aplikacji
  • łatwe połączenie z profilami serii 40 oraz systemami innych producentów
  • lekkość konstrukcji – 0,6 kg/m (profil)
  • nie jest wymagana obróbka profili ani specjalne narzędzia.

Mk Technology Group jest jednym z wiodących dostawców modułów mechanicznych, komponentów i rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej odgrywających kluczową rolą w automatyzacji produkcji. Archimedes pozostaje partnerem i oficjalnym dystrybutorem mk technology od 2011 roku.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!