/
/
Projekt stołu liniującego Archimedes
Projekt stołu liniującego Archimedes

Od wielu lat produkujemy przenośniki i systemy transportowe dla różnych branż, jednak uwielbiamy stawiać sobie za cel kolejne wyzwania. W końcu, dzięki nieustannym zmianom możemy napędzać przyszłość naszą i naszych klientów.

Nowym celem, jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów, był stół liniujący, który jest urządzeniem dedykowanym głównie dla branży spożywczej, a w szczególności:

  • przemysłu mięsnego,
  • przemysłu rybnego,
  • przemysłu mleczarskiego (sery, twarogi, itp.)

Co wyróżnia stół liniujący Archimedes na rynku?

Stół liniujący, o którym mowa jest urządzeniem autonomicznym, które można dostosować do każdego rodzaju maszyny pakującej.

Ponadto higieniczne wykonanie produktu zapewnia wysoki standard pracy, a dotykowy panel operatora – sprawny i łatwy sposób zarządzania urządzeniem, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze w swojej firmie.

Stół liniowy firmy Archimedes ma możliwość rozbudowy do 4 napędów sekcji rozdzielania bez konieczności modyfikacji konstrukcji urządzenia.

Urządzenie jest wykonane tylko na bazie podzespołów, do których mamy absolutne zaufanie i nieustannie goszczą one na w naszej ofercie produktowej, dlatego możesz mieć pewność co do jakości wykonania produktu.

Decydując się na dołączenie do grona klientów Archimedes, możesz liczyć na naszą pomoc w szerokim zakresie. Zapewniamy dostawę wraz z instalacją urządzenia, a także w razie potrzeby – szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, ponieważ szanujemy Twój cenny czas.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia?

Napisz na info@archimedes.pl 

lub zadzwoń, aby porozmawiać z naszym specjalistą:

Mateusz Kwaśnik – Starszy doradca techniczno-handlowy Specjalista ds. systemów transportu wewnętrznego  -tel. + 48 605 423 296

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!