/
/
Przenośniki rolkowe i przenośnik taśmowy – jak to działa?
Przenośniki rolkowe i przenośnik taśmowy – jak to działa?

Przenośniki rolkowe i przenośnik taśmowy

Przenośniki tworzymy zazwyczaj pod konkretne wymagania klienta  —  to nic dziwnego. Jedna metoda nigdy nie spełni wszystkich oczekiwań wielu osób. Przenośniki tworzymy tak, aby pomogły napędzać przyszłość klientowi, właśnie w jego branży. Dlatego przenośniki muszą być różne, nie ma ich jednej, uniwersalnej metody. 

Dzisiaj przedstawiamy przenośniki rolkowe i przenośnik taśmowy.

Przeczytaj, jak on działa:

Na przenośniku taśmowym będą umieszczane przez operatora puste skrzynki. Miejsca na skrzynki są precyzyjnie wyznaczone przez zbieraki na taśmie. Puste skrzynki zatrzymywane są na końcu przenośnika i zasypywane są przez produkty drobnicowe, spadające z małego przenośnika rolkowego. Następnie po napełnieniu, skrzynka przesuwa się przez przenośnik taśmowy na przenośnik rolkowy grawitacyjny i jest przesuwana grawitacyjnie na koniec stanowiska, gdzie odbiera ją operator. Wszystkie wykonane przenośniki są dopasowane pod ścisłe wymagania klienta.

Przenośnik z pewnością ułatwi pracę i funkcjonowanie firmy, do której trafia. My cieszymy się, że mogliśmy wykorzystać swoje umiejętności do przyspieszenia procesów i rozwoju kolnej firmie.

Chcesz porozmawiać o możliwościach dla Twojej firmy?

Napisz: info@archimedes.pl

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!