/
/
Rodzina zawiasów firmy Boteco serii „O” powiększyła się!
Rodzina zawiasów firmy Boteco serii „O” powiększyła się!

Firma Boteco wprowadziła nową serię zawiasów rozszerzając rodzinę zawiasów „O” o następujące elementy:

  • zawias O460 z regulacją
  • zawias O470 ze stałymi pozycjami blokowania
  • zawias O402 do profili aluminiowych.

Nasz partner – Boteco S.r.l. zajmuje się produkcją elementów z tworzywa i metalu stosowanych w budowie różnego typu maszyn do zastosowań przemysłowych. Wśród akcesoriów do budowy maszyn i urządzeń znajdziemy dźwignie zaciskowe, korbki i koła ręczne, uchwyty pałąkowe, rękojeści, zawiasy, zamki i blokady, pokrętła zaciskowe, akcesoria do spawarek, stopy podporowe, stopki konstrukcyjne i inne elementy specjalne do budowy maszyn. Produkty Boteco znajdują zastosowanie w budowie maszyn i urządzeń dla branży m.in. spożywczej, motoryzacyjnej, drzewnej, poligraficznej, drukarskiej oraz wielu innych.


Bezpieczeństwo to podstawa

Chcąc zapewnić wszechstronną gamę produktów, które spełnią oczekiwania klientów i potrzeby Boteco nie zapomina także o bezpieczeństwie. Regulowany zawias cierny O460 jest wyposażony w urządzenie cierne, które można regulować za pomocą wkrętaka krzyżakowego, działając po prostu na śrubę regulacyjną. Ta funkcja pozwala zmieniać siłę oporu, która działa przeciwnie do ciężaru drzwi, aby zapobiec przypadkowym ruchom i uniknąć nieoczekiwanego zamknięcia drzwi. Tarcie można zmieniać maksymalnie do:

  • O460032: 0,8 Nm
  • O460047: 4 Nm

Wygoda w dłoni!

Wszyscy lubimy wygodny produkt. Mechanizm blokujący zawias O470 umożliwia utrzymanie jednej z trzech predefiniowanych pozycji. Można wybrać trzy różne poziomy tarcia, aby go zwolnić. Zawias jest dostarczany z pokrywą, aby ukryć otwory, dzięki czemu konstrukcja jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Wraz z O470 Boteco wprowadziło zawias O402, który z obniżonym czopem obrotowym może być stosowany na profilach aluminiowych typowo stosowanych w konstrukcjach automatów i zabezpieczeń.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!