/
/
Rozszerzamy ofertę tworzyw o materiały okładzinowe
Rozszerzamy ofertę tworzyw o materiały okładzinowe

W transporcie materiałów sypkich można spotkać się z różnymi problemami – przynajmniej kilka z nich jesteśmy w stanie rozwiązać!

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wprowadzamy do oferty materiały okładzinowe producenta QuadrantMateriały okładzinowe – System TIVAR Engineering (okładziny STE) ułatwiają transport i magazynowanie materiałów sypkich we wszystkich branżach przemysłu.

Materiały okładzinowe są idealnym rozwiązaniem w przypadku problemów związanych z tarciem, zużyciem ciernym, przywieraniem, utrudnionym odspajaniem podczas przesypywania, magazynowania, czy frakcjonowania takich materiałów jak: wapień, gips syntetyczny, gips naturalny, piasek, glina, torf, wapno, margiel, żelazo, popiół, węgiel, ziarno, mąka i wiele innych. Proponowane materiały okładzinowe charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem tarcia oraz dużą odpornością na ścieranie, dzięki czemu usprawniają procesy transportu i magazynowania materiałów sypkich.

Zastosowanie:

Wykładziny tworzywowe można stosować w wielu gałęziach przemysłu jak np. w elektrowniach węglowych, kopalniach i zakładach przeróbczych węgla oraz innych minerałów, cegielniach, gipsowniach i cementowniach, w przemyśle ceramicznym i chemicznym, transporcie, składowaniu i innych zakładach. System TIVAR Engineering może być montowany w różnych elementach instalacji i logistyki: silosy, zsuwnie, zbiorniki magazynowe, wagony kolejowe, przenośniki wibracyjne, zasobniki, zasobniki odbierające pył, kosze podajników, wywrotki i wiele innych.

Dowiedz się więcej o produkcie w kategorii materiały dedykowane z tworzyw sztucznych lub WYŚLIJ ZAPYTANIE!

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.