/
/
Rozszerzamy ofertę tworzyw o materiały okładzinowe
Rozszerzamy ofertę tworzyw o materiały okładzinowe

W transporcie materiałów sypkich można spotkać się z różnymi problemami – przynajmniej kilka z nich jesteśmy w stanie rozwiązać!

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wprowadzamy do oferty materiały okładzinowe producenta QuadrantMateriały okładzinowe – System TIVAR Engineering (okładziny STE) ułatwiają transport i magazynowanie materiałów sypkich we wszystkich branżach przemysłu.

Materiały okładzinowe są idealnym rozwiązaniem w przypadku problemów związanych z tarciem, zużyciem ciernym, przywieraniem, utrudnionym odspajaniem podczas przesypywania, magazynowania, czy frakcjonowania takich materiałów jak: wapień, gips syntetyczny, gips naturalny, piasek, glina, torf, wapno, margiel, żelazo, popiół, węgiel, ziarno, mąka i wiele innych. Proponowane materiały okładzinowe charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem tarcia oraz dużą odpornością na ścieranie, dzięki czemu usprawniają procesy transportu i magazynowania materiałów sypkich.

Zastosowanie:

Wykładziny tworzywowe można stosować w wielu gałęziach przemysłu jak np. w elektrowniach węglowych, kopalniach i zakładach przeróbczych węgla oraz innych minerałów, cegielniach, gipsowniach i cementowniach, w przemyśle ceramicznym i chemicznym, transporcie, składowaniu i innych zakładach. System TIVAR Engineering może być montowany w różnych elementach instalacji i logistyki: silosy, zsuwnie, zbiorniki magazynowe, wagony kolejowe, przenośniki wibracyjne, zasobniki, zasobniki odbierające pył, kosze podajników, wywrotki i wiele innych.

Dowiedz się więcej o produkcie w kategorii materiały dedykowane z tworzyw sztucznych lub WYŚLIJ ZAPYTANIE!

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!