/
/
Spotkanie R+W z dystrybutorami z całego świata
Spotkanie R+W z dystrybutorami z całego świata

W dniach 14-16 czerwca w Niedernberg (Niemcy) odbyło się spotkanie sprzedażowe dystrybutorów R+W z całego świata. Nasi Inżynierowie Produktu mogli dowiedzieć się o nowościach produktowych, kierunkach rozwoju i planach na przyszłość firmy oraz wymienić doświadczenia z pozostałymi uczestnikami spotkania.

Siła marki R+W

R+W tak jak Archimedes Sp. z o.o. stawia na innowacje i patrzy w przyszłość. R+W to niemiecka precyzja a w połączeniu z innowacyjnością daje gwarancję najwyższej jakości wykonania produktów. R+W specjalizuje się w produkcji sprzęgieł bezluzowych precyzyjnych oraz sprzęgieł dla przemysłu ciężkiego. W budowaniu prestiżu marki pomaga niezwykle zaangażowana kadra, kreatywni projektanci i doświadczeni inżynierowie. Potwierdzeniem tego jest m.in. doskonała aplikacja R+W na urządzenia mobilne, w której zacierają się granice między światem rzeczywistym i wirtualnym. Wirtualna rzeczywistość i nowa funkcja serwisowa pozwalają zobaczyć sprzęgła, tak jak jeszcze nigdy wcześniej – zobaczcie sami na kanale YouTube R+W.

Dzięki współpracy uniwersytetów w Bayreuth i Aachen (Niemcy) R + W jest w stanie przetestować nowo zaprojektowane i przeanalizowane produkty na najnowocześniejszych urządzeniach.

Oferta

W swojej ofercie R+W posiada sprzęgła mieszkowesprzęgła kłowe bezluzowe (elastomerowe), wały transmisyjnesprzęgła przeciążeniowe, sprzęgła przemysłowe o wysokim momencie obrotowym a także łączniki dyskowe. Produkty tworzone są z dokładnością do jednego mikrometra. Znajdują one zastosowanie w przemyśle ciężkim, motoryzacji, automatyzacja produkcji i nie tylko – R+W jest partnerem w budowaniu technologii dla nowoczesnych pojazdów, turbin wiatrowych, platform wiertniczych, technologii lotniczej i zaawansowanych technologicznie urządzeniach medycznych.


Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.