/
/
Spotkanie R+W z dystrybutorami z całego świata
Spotkanie R+W z dystrybutorami z całego świata

W dniach 14-16 czerwca w Niedernberg (Niemcy) odbyło się spotkanie sprzedażowe dystrybutorów R+W z całego świata. Nasi Inżynierowie Produktu mogli dowiedzieć się o nowościach produktowych, kierunkach rozwoju i planach na przyszłość firmy oraz wymienić doświadczenia z pozostałymi uczestnikami spotkania.

Siła marki R+W

R+W tak jak Archimedes Sp. z o.o. stawia na innowacje i patrzy w przyszłość. R+W to niemiecka precyzja a w połączeniu z innowacyjnością daje gwarancję najwyższej jakości wykonania produktów. R+W specjalizuje się w produkcji sprzęgieł bezluzowych precyzyjnych oraz sprzęgieł dla przemysłu ciężkiego. W budowaniu prestiżu marki pomaga niezwykle zaangażowana kadra, kreatywni projektanci i doświadczeni inżynierowie. Potwierdzeniem tego jest m.in. doskonała aplikacja R+W na urządzenia mobilne, w której zacierają się granice między światem rzeczywistym i wirtualnym. Wirtualna rzeczywistość i nowa funkcja serwisowa pozwalają zobaczyć sprzęgła, tak jak jeszcze nigdy wcześniej – zobaczcie sami na kanale YouTube R+W.

Dzięki współpracy uniwersytetów w Bayreuth i Aachen (Niemcy) R + W jest w stanie przetestować nowo zaprojektowane i przeanalizowane produkty na najnowocześniejszych urządzeniach.

Oferta

W swojej ofercie R+W posiada sprzęgła mieszkowesprzęgła kłowe bezluzowe (elastomerowe), wały transmisyjnesprzęgła przeciążeniowe, sprzęgła przemysłowe o wysokim momencie obrotowym a także łączniki dyskowe. Produkty tworzone są z dokładnością do jednego mikrometra. Znajdują one zastosowanie w przemyśle ciężkim, motoryzacji, automatyzacja produkcji i nie tylko – R+W jest partnerem w budowaniu technologii dla nowoczesnych pojazdów, turbin wiatrowych, platform wiertniczych, technologii lotniczej i zaawansowanych technologicznie urządzeniach medycznych.


Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!