/
/
Sprzęgła wysokoobrotowe R+W
Sprzęgła wysokoobrotowe R+W

Nowość w ofercie – miniaturowe sprzęgła wysokoobrotowe!

W aplikacjach wymagających dużych prędkości obrotowych i dużych przyspieszeń świetnie sprawdzają się lekkie, wysokowydajne sprzęgła. Wpisując się w ten trend, firma R+W cały czas rozszerza ofertę na wiele modeli sprzęgieł z niskim momentem bezwładności, które są dokładnie wyważane.

Miniaturowy model sprzęgła MKS (max. moment obrotowy 10 Nm) dzięki symetrycznej konstrukcji i wyważaniu ISO1940 G2.5 może być stosowany w aplikacjach pracujących z prędkością 120.000 obr/min. W urządzeniach, w których łączone elementy są od siebie oddalone możemy zastosować wały transmisyjne ZAL (max. moment obrotowy 800 Nm), które zbudowane są ze sprzęgieł mieszkowych i rury z włókna węglowego. Długości wałów do 6 metrów wykonywane są bez zewnętrznego podparcia. Ostatnią grupą ultralekkich rozwiązań są ogranicznik momentu SL (max. moment obrotowy 700Nm), które cechują się kompaktową i lekką konstrukcją.

Archimedes Sp. z o.o. jest partnerem firmy R+W od wielu lat. Producent specjalizuje się w produkcji sprzęgieł bezluzowych precyzyjnych oraz sprzęgieł dla przemysłu ciężkiego.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!