/
/
System do transportu palet z wełną mineralną
System do transportu palet z wełną mineralną

Przedstawiony przenośnik to  jeden z elementów większego układu przenoszenia dostarczanego do firmy produkującej ocieplenie. Zaprojektowany i wykonany od podstaw według założeń i oczekiwań klienta do transportu palet z wełną mineralną. Stanowił pewne wyzwania w zakresie czasowej realizacji, właściwego wykorzystania dostępnych zasobów (też w kontekście realizacji innych projektów oraz bezpiecznego transportu do klienta).  Wymagał znacznego zaangażowania naszych zasobów konstruktorskich, wytwórczych na etapach fabrykacji części i montażu oraz prób funkcjonalnych.

Wykorzystaliśmy w nim rolki o niestandardowej długości z rolkami skośnymi (transportujący produkt w 2 kierunkach: przednim jednocześnie dosuwając produkt do bandy) szerokość robocza przenośnika 2500 mm, długość 6350 mm, przenośnik z dwoma wydzielonymi strefami napędowymi ( podzielony na pół i 2 napędy), średnica rolek fi 80, napęd polikordami.

Mając na uwadze nasze doświadczenie zdobyte podczas realizacji tak ambitnego zadania, mamy większą świadomość naszych możliwości, potencjalnych ryzyk i szans, a co za tym idzie możemy mierzyć w coraz wyższe cele.

Tomasz Bojakowski,
Koordynator Projektu / Project Manager

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!