/
/
System do transportu palet z wełną mineralną
System do transportu palet z wełną mineralną

Przedstawiony przenośnik to  jeden z elementów większego układu przenoszenia dostarczanego do firmy produkującej ocieplenie. Zaprojektowany i wykonany od podstaw według założeń i oczekiwań klienta do transportu palet z wełną mineralną. Stanowił pewne wyzwania w zakresie czasowej realizacji, właściwego wykorzystania dostępnych zasobów (też w kontekście realizacji innych projektów oraz bezpiecznego transportu do klienta).  Wymagał znacznego zaangażowania naszych zasobów konstruktorskich, wytwórczych na etapach fabrykacji części i montażu oraz prób funkcjonalnych.

Wykorzystaliśmy w nim rolki o niestandardowej długości z rolkami skośnymi (transportujący produkt w 2 kierunkach: przednim jednocześnie dosuwając produkt do bandy) szerokość robocza przenośnika 2500 mm, długość 6350 mm, przenośnik z dwoma wydzielonymi strefami napędowymi ( podzielony na pół i 2 napędy), średnica rolek fi 80, napęd polikordami.

Mając na uwadze nasze doświadczenie zdobyte podczas realizacji tak ambitnego zadania, mamy większą świadomość naszych możliwości, potencjalnych ryzyk i szans, a co za tym idzie możemy mierzyć w coraz wyższe cele.

Tomasz Bojakowski,
Koordynator Projektu / Project Manager

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.