/
/
Targi Drinktec już za nami!
Targi Drinktec już za nami!

Od 12 do 16 września byliśmy na Targach Drinktec w Monachium. Są to największe i najważniejsze na świecie targi w zakresie produkcji, napełniania, pakowania, rozwiązań logistycznych i dystrybucji wszelkiego rodzaju napojów.

Co 4 lata targi skupiają światowych liderów na rynku międzynarodowym, producentów, decydentów, wiodących przedstawicieli handlu. Dlatego też jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu jako wystawcy! 

Przygotowania do targów Drinktec trwały aż dwa lata. Przeprowadziliśmy mnóstwo spotkań, ustaleń, projektów, które wpłynęły na ostateczny efekt wyglądu stoiska, przenośników i kwestii organizacyjnych.

Na targach zaprezentowaliśmy systemy transportowe w sześciu różnych technologiach, układ sterowania wraz z aplikacją mobilną oraz komponenty z tworzyw sztucznych stosowane w przemyśle rozlewniczym. 

Każdy, kto odwiedził nasze stoisko, miał możliwość porozmawiania z dedykowanym specjalistom, który chętnie odpowiadał na wszystkie pytania i proponował rozwiązania dla wielu firm. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za możliwość spotkania!

To było wspaniałe wydarzenie również ze względu na możliwość zobaczenia rozwiązań największych firm na świecie! 

Poniżej relacja zdjęciowa. 🙂

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!