/
/
Zamykamy 2021! Napędzamy kolejny – rok 2022!
Zamykamy 2021! Napędzamy kolejny – rok 2022!

Za nami kolejny rok pod znakiem pandemii.
Nie zwolniliśmy jednak ani trochę. Ba, nawet można by się pokusić o stwierdzenie, że napędzanie przyszłości objęło więcej wymiarów niż zazwyczaj!

Końcówka roku i czas okołoświąteczny to intensywne napędzanie wzajemnej pomocy. Jak co roku wzięliśmy udział w Szlachetnej Paczce – tym razem wspieraliśmy Pana Witolda, którego życie nie rozpieszcza: stracił obie nogi w wypadku, mieszka sam w drewnianej chatce z dala od wszystkich możliwych wygód i udogodnień dla osób niepełnosprawnych, a mimo to jest radosny i pogodny i nie zamierza się poddawać. Udało nam się spełnić wszystkie potrzeby Pana Witolda i dołożyć jeszcze parę upominków ponad listę!

Grudzień to także szaleństwo na lodzie! Nasza drużyna curlingowa wróciła w wielkim stylu na taflę, by świetnie się bawić w szczytnym celu – dochód z Turnieju przeznaczony był na wsparcie Hospicjum Nadzieja w Toruniu. To już XI edycja Świątecznej Bitwy, w której mogliśmy wziąć udział. Archimedes już po raz trzeci!

Rok podsumowaliśmy filmowo! W ramach wewnątrzfirmowego konkursu o wymownym tytule Archimedes “Mówi” nagrodziliśmy filmy nadesłane przez pracowników w kilku kategoriach!

Konkurs filmowy 2021

W iście filmowej atmosferze pożegnaliśmy stary rok, by w 2022 wejść z pełną parą!

ArchiOskary 2021

Co nam przyniesie 2022? Liczymy na wiele, wszak napędzamy przyszłość – nieustająco!

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!