Koła pasowe klinowe SPZ, SPA, SPB, SPC
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Koła pasowe Chiaravalli to integralne elementy przekładni pasowych wyposażonych w pasy napędowe.

- +

Koła pasowe Chiaravalli to integralne elementy przekładni pasowych wyposażonych w pasy napędowe. Dzięki kołom pasowym możliwe jest płynne i bezpieczne przenoszenie mocy. W przekładniach z pasami klinowymi wykorzystywane są natomiast koła pasowe z trapezoidalną przestrzenią, którą powinien dokładnie wypełniać pas klinowy. Tego typu przekładnie są w stanie przenosić duże moce zapewniając jednocześnie wysoką sprawność i niezawodność.

Wykonane z najwyższą precyzją koła pasowe oferowane przez Archimedes gwarantują niezawodność oraz wysoką sprawność nawet pod zwiększonym obciążeniem. Płynnie i bezpiecznie przenoszą duże moce, niezbędne do pracy ciężkich maszyn przemysłowych.

Oferowane koła pasowe przystosowane do pracy z pasami klinowymi wykonane są z żeliwa GG 20, które zostało zabezpieczone fosforanem ochronnym. Dzięki temu są praktycznie bezobsługowe, a profesjonalne wykończenie gwarantuje odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Doskonała precyzja wykonania zapewnia szybki montaż oraz bezawaryjne użytkowanie przez długi okres.

Standardowe koła pasowe wyważane są statycznie dla prędkości obwodowych nie przekraczających 25m/s. Na zamówienie Chiaravalli oferuje również koła przystosowane do wyższych prędkości.

Lider branży, firma Chiaravalli Group SpA, produkuje koła pasowe o średnicy do 1250 mm.

W ofercie dostępne są koła pasowe typu:

  • SPZ
  • SPA
  • SPB
  • SPC

Zapraszamy do współpracy!

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.