Koła zębate HTD o podziałce 3M, 5M, 8M, 14M
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Koła pod pasy zębate HTD z podziałką 3M, 5M, 8M, 14M są wyprodukowane przez firmę Chiaravalli, światowego lidera w produkcji elementów przeniesienia napędu.

- +

Wybierz produkt odpowiedni do Twojej maszyny

Koła pod pasy zębate HTD z podziałką 3M, 5M, 8M, 14M są wyprodukowane przez firmę Chiaravalli, światowego lidera w produkcji elementów przeniesienia napędu. Mogą występować w postaci wałków lub gotowych kół w wersji surowej z otworem pilotażowym.

Koło HTD jest nierozłącznym elementem zębatej przekładni pasowej,. Ten element stosowany do przenoszenia napędu może być z powodzeniem stosowany w aplikacjach dowolnego typu – w pojazdach i maszynach. Może być również wykorzystany w urządzeniach, w których przeniesienie napędu ma za zadanie wprowadzić w ruch zarówno duży układ, wytwarzający spore obciążenia, jak również mały o niewielkich obciążeniach. Koła pasowe zębate HTD z podziałką 3M, 5M, 8M i 14M są wyprodukowane z: aluminium, stali i żeliwa.

Koła pod pasy zębate HTD z podziałką 3M, 5M, 8M i 14M dostosowane do pasów o różnym typie

Niezwykle ważne jest dopasowanie koła pod względem kształtu jego powierzchni do typu współpracującego pasa. W zależności od tego pasa koła pasowe zębate wykonywane są w podziałce: 3M, 5M, 8M i 14M.

Zapraszamy do konsultacji z naszymi ekspertami, którzy doradzą Państwu we wszystkich technicznych kwestiach.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.