Koła zębate o podziałce MXL, L, H, XH, XXH
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Koła pasowe zębate o podziałce MXL, L, H, XH, XXH to kolejna grupa kół stosowanych do przenoszenia napędu jakie dostarcza firma Chiaravalli.

- +

Koła pasowe zębate o podziałce MXL, L, H, XH, XXH to kolejna grupa kół stosowanych do przenoszenia napędu jakie dostarcza firma Chiaravalli. Koła pasowe zębate wykonywane są z aluminium, stali i żeliwa. Koła zębate pasowe w najpopularniejszych podziałkach od renomowanego producenta to bestseller w ofercie Archimedes.

W zależności od modelu, oferowane koła zębate wykonane są z aluminium, stali lub żeliwa. Producent, firma Chiaravalli, lider branży, współpracuje z wiodącymi wytwórcami pasów napędowych. Dzięki temu zastosowanie kół zębatych i pasów Chiaravalli otrzymujesz wymierne korzyści:

  • wyeliminowany poślizg, dzięki czemu transmisja jest idealnie synchroniczna
  • gładkość i stałość ruchu osiągnięto przez współpracę z pasami zębatymi pozbawionymi uzwojenia wielokątnego, które stwarza warunki do przypadkowych wahań prędkości
  • rozciągliwość pasa ograniczona do absolutnego minimum
  • wysoki moment obrotowy przy niskich prędkościach
  • zredukowany hałas generowany podczas pracy
  • zwiększona wydajność przy zminimalizowaniu masy, w stosunku do napędów łańcuchowych.

Wszystkie koła zębate Chiaravalli, dostępne w ofercie Archimedes, doskonale współpracują z pasami transmisyjnymi uznanych światowych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.