Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Przenośniki taśmowe powszechnie stosowane do transportu produktów jednostkowych lub masowych z punktu A do B.

- +

Przenośniki taśmowe powszechnie stosowane do transportu produktów jednostkowych lub masowych z punktu A do B.

Konstruowane są pod konkretne zastosowanie i produkt, które determinują podstawowe wymiary transportera: szerokość i długość roboczą, wysokość, obciążenie, prędkość liniową). Elementem nośnym w przenośnikach są taśmy transportowe wykonane z PCV, poliuretanu lub gumy. W zależności od wymagań taśmy posiadają atest do bezpośredniego kontaktu z produktem spożywczym. W przypadku dużych obciążeń przenośnika wały napędowe mogą być pokryte odpowiedniej grubości gumą, która zapobiega poślizgom i nierównomiernej pracy taśmy. Transportery często doposażone są w elementy które zapewniają odpowiednie prowadzenie produktu w trakcie jego transportu – bandy, ograniczenia boczne z możliwością regulacji.

Wyposażenie opcjonalne to system sterowania prędkością (falowniki – płynna regulacja prędkości w ustalonym zakresie) oraz systemy czujników i zabezpieczeń. Konstrukcje wykonywane są z blach, kształtowników i profili łączonych poprzez spawanie lub skręcanie. Konstrukcje spawane poddawane są dodatkowej obróbce za pomocą szkiełkowania celem uzyskania wymaganej jakości powierzchni. Posadowienie transporterów stanowią spawane lub skręcane podpory z kształtowników, rur, stopy do regulacji poziomu lub zestawy kołowe dające możliwość łatwego przemieszczania transportera. Wszystkie transportery konstruowane są w taki sposób, aby eliminować możliwość powstania jakiegokolwiek zagrożenia dla obsługujących je osób. Posiadają dokumentację techniczna i spełniają wymagania norm europejskich.

Przenośniki taśmowe o najwyższej jakości

Przenośniki taśmowe są nieocenionym pomocnikiem zarówno w większych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach, głównie przemysłowych oraz produkcyjnych. Wykorzystanie tego typu urządzeń znacznie przyśpiesza proces produkcji poprzez skrócenie czasu trwania transportu surowców, półfabrykatów i gotowych produktów. Takie rozwiązanie kojarzy się z wygodą oraz automatyzacją poszczególnych elementów zachodzących w obrębie firmy.

Modele dostępne na archimedes.pl są nie tylko funkcjonalne, ale i dostępne w atrakcyjnych cenach. Jeżeli interesuje Państwa jeden z naszych przenośników, prosimy o wysłanie zapytania ofertowego – postaramy się udzielić odpowiedzi tak szybko, jak to tylko możliwe. Zamawiając przenośnik taśmowy tego typu mają Państwo stuprocentową pewność, że nowy model posłuży bardzo długi czas, sprawnie przyśpieszając etapy produkcji i transportu małogabarytowego wewnątrz firmy a nasz serwis zapewni Państwu wsparcie co przekłada się na ciągłość procesów.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą!

  +48 605 423 296 – Mateusz Kwaśnik

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!