Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Przenośniki taśmowe powszechnie stosowane do transportu produktów jednostkowych lub masowych z punktu A do B.

- +

Przenośniki taśmowe powszechnie stosowane do transportu produktów jednostkowych lub masowych z punktu A do B.

Konstruowane są pod konkretne zastosowanie i produkt, które determinują podstawowe wymiary transportera: szerokość i długość roboczą, wysokość, obciążenie, prędkość liniową). Elementem nośnym w przenośnikach są taśmy transportowe wykonane z PCV, poliuretanu lub gumy. W zależności od wymagań taśmy posiadają atest do bezpośredniego kontaktu z produktem spożywczym. W przypadku dużych obciążeń przenośnika wały napędowe mogą być pokryte odpowiedniej grubości gumą, która zapobiega poślizgom i nierównomiernej pracy taśmy. Transportery często doposażone są w elementy które zapewniają odpowiednie prowadzenie produktu w trakcie jego transportu – bandy, ograniczenia boczne z możliwością regulacji.

Wyposażenie opcjonalne to system sterowania prędkością (falowniki – płynna regulacja prędkości w ustalonym zakresie) oraz systemy czujników i zabezpieczeń. Konstrukcje wykonywane są z blach, kształtowników i profili łączonych poprzez spawanie lub skręcanie. Konstrukcje spawane poddawane są dodatkowej obróbce za pomocą szkiełkowania celem uzyskania wymaganej jakości powierzchni. Posadowienie transporterów stanowią spawane lub skręcane podpory z kształtowników, rur, stopy do regulacji poziomu lub zestawy kołowe dające możliwość łatwego przemieszczania transportera. Wszystkie transportery konstruowane są w taki sposób, aby eliminować możliwość powstania jakiegokolwiek zagrożenia dla obsługujących je osób. Posiadają dokumentację techniczna i spełniają wymagania norm europejskich.

Przenośniki taśmowe o najwyższej jakości

Przenośniki taśmowe są nieocenionym pomocnikiem zarówno w większych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach, głównie przemysłowych oraz produkcyjnych. Wykorzystanie tego typu urządzeń znacznie przyśpiesza proces produkcji poprzez skrócenie czasu trwania transportu surowców, półfabrykatów i gotowych produktów. Takie rozwiązanie kojarzy się z wygodą oraz automatyzacją poszczególnych elementów zachodzących w obrębie firmy.

Modele dostępne na archimedes.pl są nie tylko funkcjonalne, ale i dostępne w atrakcyjnych cenach. Jeżeli interesuje Państwa jeden z naszych przenośników, prosimy o wysłanie zapytania ofertowego – postaramy się udzielić odpowiedzi tak szybko, jak to tylko możliwe. Zamawiając przenośnik taśmowy tego typu mają Państwo stuprocentową pewność, że nowy model posłuży bardzo długi czas, sprawnie przyśpieszając etapy produkcji i transportu małogabarytowego wewnątrz firmy a nasz serwis zapewni Państwu wsparcie co przekłada się na ciągłość procesów.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą!

  +48 605 423 296 – Mateusz Kwaśnik

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.