Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Transportery z taśma modułową stosowane są do produktów masowych (sypkich), opakowań jednostkowych oraz zbiorczych. Elementem nośnym jest taśma modułowa, jej szerokość uzależniona jest od wielkość lub ilości transportowanego produktu.

- +

Załączniki

MBF-P 2040.pdf

Transportery z taśmą modułową stosowane są do produktów masowych (sypkich), opakowań jednostkowych oraz zbiorczych. Elementem nośnym jest taśma modułowa, jej szerokość uzależniona jest od wielkość lub ilości transportowanego produktu. Poprzez zastosowanie odpowiedniego typu taśmy oprócz transportu produktów na transporterze może również odbywać się proces produkcyjny.

Stosując taśmę perforowaną FG o odpowiednim prześwicie możemy dokonywać np. osuszania produktów. Ukierunkowany ruch powietrza z wentylatora, dmuchawy, osusza produkt z wody, woda przelatuje przez perforację taśmy do tac ociekowych znajdujących się pod transporterem.

Przy zastosowaniu taśmy z rolkami akumulacyjnymi mamy możliwość buforowania produktów (dotyczy produktów opakowanych – np. kartony, zgrzewki z wodą, napojami). Konstrukcję transporterów wykonywana jest z profili konstrukcyjnych oraz profile konstrukcyjnych blach. Elementy ślizgowe wykonywane są z wysokiej jakości polietylenu UHMW. Do napędy stosowane są standardowo przekładnie kątowe ślimakowe lub walcowo-stożkowe. Wyposażenie opcjonalne to skrzynka sterownicza z falownikiem do regulacji wydajności transportera.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą!

  +48 605 423 296 – Mateusz Kwaśnik

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!