Pasy zębate z pokryciami i perforacją
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Pasy zębate oprócz swojej podstawowej funkcji przenoszenia momentu obrotowego znajdują szerokie zastosowanie w urządzeniach służących do precyzyjnego transportu, dozowania i pakowania produktów.

- +

Pasy zębate oprócz swojej podstawowej funkcji przenoszenia momentu obrotowego znajdują szerokie zastosowanie w urządzeniach służących do precyzyjnego transportu, dozowania i pakowania produktów. Na pasach zębatych istnieje możliwość przygrzewania lub wtapiania dodatkowych nakładek wykonywanych z różnych materiałów takich jak guma, pvc, poliuretan, filc, tkaniny nylonowe.

Pasy z takimi nakładkami mogą być dodatkowo frezowane, szlifowane i perforowane w zależności od ich przeznaczenia. Pasy zębate mogą być również wyposażone w dodatkowe elementy takie jak zabieraki, kliny prowadzące lub tzw. ”fałszywe zęby”. Tego typu pasy również od strony zębów mogą być dodatkowo frezowane i pokrywane tkaninami nylonowymi o różnych właściwościach np. antystatycznych albo wyciszających.

Pasy zębate z pokryciami i perforacją znajdują zastosowanie m.in. w pakowaczkach pionowych, urządzeniach etykietujących, drukarkach, bankomatach, podajnikach lamelek w branży drzewnej, podajnikach papieru i tektury, urządzeniach do produkcji parówek i innych urządzeniach specjalistycznych.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!