Pasy zębate z pokryciami i perforacją
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Pasy zębate oprócz swojej podstawowej funkcji przenoszenia momentu obrotowego znajdują szerokie zastosowanie w urządzeniach służących do precyzyjnego transportu, dozowania i pakowania produktów.

- +

Pasy zębate oprócz swojej podstawowej funkcji przenoszenia momentu obrotowego znajdują szerokie zastosowanie w urządzeniach służących do precyzyjnego transportu, dozowania i pakowania produktów. Na pasach zębatych istnieje możliwość przygrzewania lub wtapiania dodatkowych nakładek wykonywanych z różnych materiałów takich jak guma, pvc, poliuretan, filc, tkaniny nylonowe.

Pasy z takimi nakładkami mogą być dodatkowo frezowane, szlifowane i perforowane w zależności od ich przeznaczenia. Pasy zębate mogą być również wyposażone w dodatkowe elementy takie jak zabieraki, kliny prowadzące lub tzw. ”fałszywe zęby”. Tego typu pasy również od strony zębów mogą być dodatkowo frezowane i pokrywane tkaninami nylonowymi o różnych właściwościach np. antystatycznych albo wyciszających.

Pasy zębate z pokryciami i perforacją znajdują zastosowanie m.in. w pakowaczkach pionowych, urządzeniach etykietujących, drukarkach, bankomatach, podajnikach lamelek w branży drzewnej, podajnikach papieru i tektury, urządzeniach do produkcji parówek i innych urządzeniach specjalistycznych.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.