Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Taśmy tkane bezkońcowo do maszyn piekarniczych dostępne w naszej ofercie stworzone są z tkanin oraz tworzyw, które przeznaczone są do kontaktu z produktami spożywczymi.

- +

Taśmy zoptymalizowane do wyrobów piekarniczychWoven belts

Taśmy tkane bezkońcowo do maszyn piekarniczych dostępne w naszej ofercie stworzone są z tkanin oraz tworzyw, które przeznaczone są do kontaktu z produktami spożywczymi. Sprawdzają się zarówno w produkcji piekarniczej jak i cukierniczej. Tym samym są przysWoven beltstosowane między innymi do obecności mąki, ciasta, tłuszczu, a nawet płynnej czekolady. Taśmy charakteryzują się łatwością zachowania czystości co jest niezbędne przy produkcji spożywczej. Są odporne na bardzo niskie temperatury, co pozwala na umieszczanie ich w tunelach chłodniczych. Wybór naszych taśm pozwala na utrzymanie higieny pracy.

Taśmy piekarnicze wysokiej jakości

Taśmy tkane piekarnicze należy dostosować bezpośrednio do produkowanych wyrobów. Dlatego też nasza oferta jest bogata w taśmy wykonane z wielu materiałów o różnej grubości, zaplocie i przepuszczalności powietrza. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania. Taśmy maszyn piekarniczych dobieramy indywidualnie do potrzeb danej aplikacji. Dobór właściwego materiału, wytrzymałości oraz struktury nośnej gwarantuje optymalna pracę urządzenia przy zachowaniu wysokich standardów higieny.

Taśmy niezbędne w procesie produkcji

Taśmy tkane piekarnicze są niezbędne podczas produkcji wyrobów spożywczych. Wykorzystuje się je niemal na każdym etapie tworzenia wypieków. Mogą być używane zarówno w procesie tworzenia samego produktu, jak i przy jego pakowaniu, czy chłodzeniu. Taśmy pozwalają także na optymalizację czasu wykonywania wyrobów.

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!