Koła zębate GT o podziałce 8M, 14M
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Koła pasowe zębate Poly Chain GT o podziałce 8M oraz 14M służą do przenoszenia dużego momentu obrotowego oraz dużych prędkości obrotowych.

- +

Koła pasowe zębate Poly Chain GT o podziałce 8M oraz 14M służą do przenoszenia dużego momentu obrotowego oraz dużych prędkości obrotowych.

Koła zębate GT o podziałce 8M i 14M są stosowane w wielu różnych gałęziach przemysłu. Gwarantują przenoszenie ogromnych obciążeń, co jest regułą dla tego typu kół. Robią to bez żadnego poślizgu i to przy dużych prędkościach obrotowych. Produkt wykonano przy użyciu wyspecjalizowanej technologii z połączenia wysokogatunkowej stali z żeliwem. Koła zębate GT o podziałce 8M i 14M cechują się możliwością cichej i nieustannej pracy w układach i częściach, gdzie przenoszenie sporej wielkości obciążeń jest konieczne i to w dodatku przy dużych prędkościach. Ich niepodważalną zaletą jest to, że zostały zbudowane w taki sposób, aby móc pracować w niekorzystnych warunkach środowiskowych i atmosferycznych. Charakteryzuje się małymi luzami i dużą odpornością na zużycie. Będą bez usterek i przerw pracować nawet w obecności smarów, olejów, cieczy czy zawilgocenia.

Koła zębate GT o podziałce 8M i 14M gwarantują sprawną i bezustanną pracę

Mogą występować w postaci wałków lub gotowych kół w wersji z tuleją Taper Bush. Koła Poly Chain GT wykonywane są w podziałce metrycznej 8M oraz 14M. Ten podział występuje ze względu na dopasowanie do konkretnego typu pasa. Wszystkie prezentowane w naszej ofercie koła zębate o podziałce 8M i 14M gwarantują doskonałą, nieprzerwaną i bezpieczną pracę. Wykonane są przez przewodniego producenta elementów przenoszenia napędu – firmę Chiaravalli. Produkty powstały z materiałów o najwyższej jakości, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.