Koła zębate Power Grip GT o podziałce 3MR, 5MR
Masz pytanie dotyczące produktu?
Skonsultuj się z naszym ekspertem:

Koła zębate do pasów Power Grip GT 3MR i 5 MR – bardzo wytrzymałe i solidne

- +

Koła zębate do pasów Power Grip GT 3MR i 5 MR – bardzo wytrzymałe i solidne

Koła zębate do pasów Power Grip GT 3MR i 5MR są częścią przekładni pasowych i różnią się od pozostałych kół pasowych większą wytrzymałością, co daje możliwość przeniesienia większych sił i momentu obrotowego bez żadnego poślizgu. Są wykorzystywane w różnych dziedzinach przemysłu. Koła wyprodukowano z wykorzystaniem wyspecjalizowanej technologii z wysokogatunkowej stali lub żeliwa. Koła znakomicie się sprawdzą w sytuacji, gdy występuje potrzeba ciągłej pracy w układach, gdzie przenoszenie dużych obciążeń jest niezbędne, co więcej następuje to przy dużych prędkościach.

Koła zębate do pasów Power Grip GT 3MR i 5MR mają masywny ząb, który daje możliwość stabilnej pracy. Są one wykonane w taki sposób, by móc pracować w trudnych warunkach środowiskowych i atmosferycznych, w towarzystwie smarów, olejów, cieczy oraz przy zwiększonym poziomie wilgotności.

Koła zębate do pasów Power Grip GT 3MR i 5 MR zapewniają ciągłość pracy

W naszym asortymencie posiadamy koła zębate do pasów Power Grip, które podzielone na dwie główne kategorie: do pasów GT 3MR oraz GT 5MR. Koła w tej kategorii zapewniają ciągłą i bezpieczną pracę. Ich producent – firma Chiaravalli to światowy lider elementów przeniesienia napędu. Marka ta jest gwarancją, że wszystkie koła zębate doskonale współpracują z pasami transmisyjnymi uznanych światowych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem!

Partnerzy

Zamknij menu

Wyszukiwarka produktów

Start typing and press Enter to search

Twoja lista produktów do zapytania

Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.